• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

phBot Oyuna girmiyor...

cgdsckr

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
2 gündür araştırıyorum böyle birşeyle karşılaşan olmamış hiç bir konu bulamadım..
oyuna normal olarak girebiliyorumm. fakat phbot ile giriş yapamıyorum client açılıyor id pw 2. şifre giriyorum .. kullanıcı onay talebii... diyor hiç bir şey olmuyor oyuna sokmuyor..
defalarca deniyorum pc resliyorum modem resliyorum 20 denemede 1 şans eseri giriyor bilgisi olan yardımcı olabilecek varmıdır ?

aynı problemla karşı karşıyayım çözebildiniz mi?????
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

hepsini denedim anlam veremiyorum.. yardımcı olabilecek yokmu
çözebildiniz miiiiii çııldırmak üzereyim

aynı problemla karşı karşıyayım çözebildiniz mi?????

çözebildiniz miiiiii çııldırmak üzereyim
çözdüm hocam türkiye cumhuriyetinde birtek ben çözdüm :) delirme seviyesindeyken sorunun modemle ve internetle alakalı oldugunu anladım.. elimde wifi adaptor vardı pcye bağladım telefonun internetiyle bağlanıp denedim o şekilde giriyorum oyuna tek atıyor tamamen modemle alakalı niye böyle anlamadım

Aynısı bende de oldu bir çar giriyor diğerinde bu problemi yaşıyorum. Modemle ilgili olsa diğeri de girmez diye düşünüyorum çözebilen var mı

aynı sorun bende de var. botu güncelledim patchi yükledim ama hala sıkıntı yaşıyor

aynı sorun bende de var. botu güncelledim patchi yükledim ama hala sıkıntı yaşıyor
Oyun launcherinden güncellemeyi aldınız phbotu normal şekilde güncellediniz version v25.8.4 oldu bundan sonra botu normalden 1 kere açıp TRSRO sekmesini seçip oyuna gelen güncellemeyi tanımlamasını sağlayın büyük ihtimal çözülecektir.

2 gündür araştırıyorum böyle birşeyle karşılaşan olmamış hiç bir konu bulamadım..
oyuna normal olarak girebiliyorumm. fakat phbot ile giriş yapamıyorum client açılıyor id pw 2. şifre giriyorum .. kullanıcı onay talebii... diyor hiç bir şey olmuyor oyuna sokmuyor..
defalarca deniyorum pc resliyorum modem resliyorum 20 denemede 1 şans eseri giriyor bilgisi olan yardımcı olabilecek varmıdır ?
buldunmu

aynı sorun ben de de var her şeyi denedim olmadı sorunu çözen varsa yazsın lütfen

arkdaşlar kesin cozum bulan varmı
Bu hatanın neden kaynaklı olduğu net olmadığı için kesin bir şey demek imkansız
Ama şunları yapabilirsiniz
1- Config dosyalarınızı yedekleyip botu manageri ve oyunu silip sırasıyla tekrar yükleyip deneyebilirsiniz
2- Eğer daha önceden trsro için multi client indirdiysen v1.3 sürümünü hazırladım güncel halini indirip onunla giriş yapmayı dene
3- phBotun data klasöründe TRSRO.db3 isimli bir dosya var onu sil ardından boş bir testing bot aç sürüm seçme yerinde "TRSRO"yu seçip botun oyunu tanımasını sağla güncellemesi bitince tekrar dene.

oyunu sildim yükledim phbotu 3 defa sildim yukledim olmuyor modeme rest atım 2 defa oyle girdi şimdi yine rest atıyorum girmiyor bu defa
ikinci sifreyi giriyor oyle kalıyor

cli
Bu hatanın neden kaynaklı olduğu net olmadığı için kesin bir şey demek imkansız
Ama şunları yapabilirsiniz
1- Config dosyalarınızı yedekleyip botu manageri ve oyunu silip sırasıyla tekrar yükleyip deneyebilirsiniz
2- Eğer daha önceden trsro için multi client indirdiysen v1.3 sürümünü hazırladım güncel halini indirip onunla giriş yapmayı dene
3- phBotun data klasöründe TRSRO.db3 isimli bir dosya var onu sil ardından boş bir testing bot aç sürüm seçme yerinde "TRSRO"yu seçip botun oyunu tanımasını sağla güncellemesi bitince tekrar dene.
3. yaptım olmadı

Son düzenleme:
Hayırlı akşamlar 15 gundur tatildeyim eve bugun geldim oyunu pach ettim botu normal acıp guncelledim managerden girdim bir chara giriyor digerine id pw ekranına kadar gelıp kalıyor arkadasların dedigi sıkıntı bende de var kac saatır denediysem tekte girmedi id pw ekranından sonra kendi atıp deniyor bazen giriyor bazende girmiyor

Geri