• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Bugünkü güncellemeden sonra çalışmayan phbot sorunu

remzi121212

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
Kullanıcı adı şifre giriyorum sonrasında ikincil şifreyi de girince C9 hatası veriyor oyuna giremiyor. Botu güncelledim 27.1.0 ve silkroad da güncel. Phbot admini güncelle sorun çözüldü diyor da her şey güncel zaten. Çözümü bilen varsa iyi olur.

Kullanıcı adı şifre giriyorum sonrasında ikincil şifreyi de girince C9 hatası veriyor oyuna giremiyor. Botu güncelledim 27.1.0 ve silkroad da güncel. Phbot admini güncelle sorun çözüldü diyor da her şey güncel zaten. Çözümü bilen varsa iyi olur.
Benim paylaştığım eski multi clienti kullanıyorsan ben güncelleyene kadar eskiyi kullanma.

yaptım yine olmuyor
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

lütfen yardım başlığı açan girdi mi

Son düzenleme:
client açmadan bot ekranına kullanıcı adı şifre ve server yazıp başlattım hesaplar girdi sorunu bu şekilde çözdüm. Ancak bu sefer yeni bir problem oluştu o da botu açınca trsro seçilen ekran geliyordu ya o gelmeden öylece kalmaya başladı. Yeni bir sorun var yani.

Bende aynı şeyi yaptım oyundayım orada takıldı birçok kez ama bi şekilde oyundayım, cliente gör dediğinde ışınlanmaya basınca girdi diye hatırlıyorum

Tamam ya manager kullanılacak ya da clienti açmadan bot ekranında kullanıcı adı şifre girilerek giriş yapılacak. Sonrasında cliente geç deyip düzeltilebiliyor. Son yazdığım sorunda da her şeyi kapatıp açınca düzeldi.

Eğer client ile girmeyi çözemediyseniz şunları yapın.
Launcher ile oyunu güncelleyin. Botun sürümünü güncelleyin.
Daha sonra boş bir bot açıp TRSRO'yu seçip botunda kendi datasını güncelleyin.
Daha sonra manager ile sorunsuz bir şekilde client ile girebilirsiniz.

Arkadaşlar bende Your password has expired hatası alıyorum @Burak Yoğun hocam benim bugün sabahleyin bot çalışırken öğlen girdiğimde charlar oyuna giriş yapamadı. acaba güncelleme sonrası mı oldu bilemedim de. acaba bir önceki sürümü nasıl indirebilirim.
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

sorunu çözen oldumu

Son düzenleme:
Geri