• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru İsro/Full Str Blade Yapılandırması

Berat4172

Onursal Üye
Onursal Üye
Server
İSRO Arges
Arkadaşlar İsro'da Full Str Blade Kasacağım Öylesine Ne Giymeliyim Hybrid Blade Yapma İhtimalim Var Mı Hangi Peti Kullanmalıyım Avatar Dress'in Blue'larını Nasıl Basmalıyım (Ben Pro Giymeyi Düşünüyordum Arkadaşım Bana Garment Giy Dedi Zaten Str Blade Olduğun İçin Fiziksel Defansın Yüksek O Yüzden Garment Giymemi Söyledi Bu Da Benim Kafama Yattı) Sizin De Yorumlarınızı Bekliyorum .

images.jpg

Burası İsro Herkesin Yolu Uzun Ch Bow Charada Çöp Derlerdi İsroda (İnt ede Str yede) Ama Bir Tane Yayıncı Hybrid Bow Yapılandırınca Herkes Dondu Kaldı Ve Nasıl Yaptın Diye Sorular Sormaya Başladı Str Blade yle Dalga Geçiyor Bazıları Ama Oyunun En Zor Ölen Çarı Str Blade dir

Burası İsro Herkesin Yolu Uzun Ch Bow Charada Çöp Derlerdi İsroda (İnt ede Str yede) Ama Bir Tane Yayıncı Hybrid Bow Yapılandırınca Herkes Dondu Kaldı Ve Nasıl Yaptın Diye Sorular Sormaya Başladı Str Blade yle Dalga Geçiyor Bazıları Ama Oyunun En Zor Ölen Çarı Str Blade dir
Aynen öyle, maksat çara hükmedebilmek, onun tüm özelliklerini bilip ona göre kullanmak. Çara ne kadar hakimsen, neler lazımdı bilirsen ona göre yapılandırırsın ki sro bu konuda zengin bir oyun :))
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

Ki trsro açılınca str blade veya str bow kasmayı düşünüyorum :))

Ne Giyeyim Hangi Peti Alayım O tür sorularıma da cevap verirseniz sevinirim beyler daha açmadım çarı

Eğer atağın fazla olsun diyorsan ostrich veya gold horn al zaten aynı buffları veriyor sana. Hem strlere hem de intlere karşı dayanıklı olmak için garment giyebilirsin. Biraz daha strlere karşı ağırlık olsun dersen de pro giy ve sakın armor giyme ful phy defans da sıkıntı olur warlock veya wizzlere karşı. Setine güzel str int basman lazım ve eğer güzel paralar harcama imkanın varsa da int ağırlıklı whell basmalısın çünkü snow açınca mp yetersiz kalabiliyor ister istemez.

Eğer atağın fazla olsun diyorsan ostrich veya gold horn al zaten aynı buffları veriyor sana. Hem strlere hem de intlere karşı dayanıklı olmak için garment giyebilirsin. Biraz daha strlere karşı ağırlık olsun dersen de pro giy ve sakın armor giyme ful phy defans da sıkıntı olur warlock veya wizzlere karşı. Setine güzel str int basman lazım ve eğer güzel paralar harcama imkanın varsa da int ağırlıklı whell basmalısın çünkü snow açınca mp yetersiz kalabiliyor ister istemez.
Tamamdır.

pet ostrich tavsiyemdir. hybrid düşünüyorsan setin hazır olduktan sonra phy balance %120(c den bakabilirsin) olana kadar str; sonra sadece int gitmelisin. kıyafet serverın ağırlığına göre gidilir, mesela warrior warlock çok popüler, nuker ve wizardların sayısı azımsanmayacak kadar fazla olduğundan ötürü prot tavsiye ederim. garmentin şöyle de bir avantajı var mana kullanım bedelini yüzde olarak azalttığı için snow shield çok daha verimli kullanabilirsin. şunu da unutma snow str çar için bir kumardır. manan bittiği an ölürsün, dress bufflarına gelicek olursak bi tık oyun stiline bağlı diyebilirim. kimi bladerlar agresif bir pvp tutumu gerçekleştirir, kimileri ölmemeye özen gösterir. senin tercihine kalmış. blade oynaması en zevkli karakterlerden biridir özellikle pvp si bi başkadır. ancak pve si de ömür törpüsü :D. iyi kasılmalar :D

pet ostrich tavsiyemdir. hybrid düşünüyorsan setin hazır olduktan sonra phy balance %120(c den bakabilirsin) olana kadar str; sonra sadece int gitmelisin. kıyafet serverın ağırlığına göre gidilir, mesela warrior warlock çok popüler, nuker ve wizardların sayısı azımsanmayacak kadar fazla olduğundan ötürü prot tavsiye ederim. garmentin şöyle de bir avantajı var mana kullanım bedelini yüzde olarak azalttığı için snow shield çok daha verimli kullanabilirsin. şunu da unutma snow str çar için bir kumardır. manan bittiği an ölürsün, dress bufflarına gelicek olursak bi tık oyun stiline bağlı diyebilirim. kimi bladerlar agresif bir pvp tutumu gerçekleştirir, kimileri ölmemeye özen gösterir. senin tercihine kalmış. blade oynaması en zevkli karakterlerden biridir özellikle pvp si bi başkadır. ancak pve si de ömür törpüsü :D. iyi kasılmalar :D
Kanka bir şey soracağım konu dışı ama, balance 120 olduktan sonra hala vermeye devem etsek bir şeyi etkiler mi ben mesela nukerim şu an full int, balance 120 olduktan sonra int vermenin bir faydası var mıdır

l
Sağolasın

Arkadaşlar El Yakmayı Ne Açayım? Şuan Lightning Açtım Çar 8Lv :D

Son düzenleme:
STR blade 110 capten sonra düşüşe geçti, son demlerini ise 120cap'te yaşadı. Sonraki gelen güncellemeler ile belli başlı buildler fazla güçlendirildi, buna bağlı olarak bazı buildler hiç gelişemedi aksine geriledi. Bunların başında ise STR Blade geliyor. STR Blade şuan rakip oyuncu öldürme konusunda çok zorlanıyor. Evet defans konusunda gayet başarılı, fakat oyunda item sıkıntısı olduğundan yapabileceğin max. set 15d+5 (buda eski sunucularda mümkün ve ciddi maliyetli) ama setin ne kadar iyi olursa olsun karşındaki adam sana, 15d+15 silah ile veya 15d herhangi bir artı değerindeki silah ile zerkleyip vuracağından defansının pek önemi kalmıyor. STR ağırlıklı hybird build tavsiye etmem, INT charların hybird yapmasının nedeni zaten attack değeri çok yüksek olduğundan %120 balance sonrası, phy defansını artırmak istemelerinden kaynaklıdır. Sen eğer blade iken %120 phy balance yapıp sonrasında INT verirsen, zaten fazla olan defansına daha da defans kazandırmış olacaksın (dolaylı olarak ufak bi miktar attack değerinden kayıp olacaktır.). Sword (INT) hybird yapabilirsin Aeolus sunucusunda var mesela ve çok sağlam. Set konusunda CH charların hepsinde garment takması taraftarıyım çünkü %30MP yenileme + hareket hızı + mag def daha fazla. Zaten mag vuranların hasarı daha fazla olduğundan onların atağını düşürebildiğin kadar düşürmüş olursun. Eğer karşında phy attack yapan birisi çıkarsa da snowun olacağından bu seni kurtarır (setin mp yenileme potansiyeli sayesinde sorun çıkacağını sanmıyorum.)

l
Sağolasın

Arkadaşlar El Yakmayı Ne Açayım? Şuan Lightning Açtım Çar 8Lv :D
el yakma fire, ch çarlarla vs atarken cold imbue. light taxi yapan nukere açılır :D.

Hepinize Teşekkürler Çarı Açtım Önerileriniz Doğrultusunda .

Geri