• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Joymaxın TRSRO Hakkında Yaptığı Açıklama

Burak Yoğun

Administrator
Kurucu
Server
TRSRO Knidos
gg_6d21260af8f34d3d39.png

Merhaba Srolobby Ailesi 🙃

Çok ilginç bir durum yaşanıyor silkroad online camiasında öldü diye bildiğimiz joymaxın gözünü açtık sanırım 😂
Bugün tsro hakkında bir açıklama paylaştılar işte detaylar

KLFK6B.png

Çeviri

Merhaba, ben Silkroad Online.
Öncelikle göstermiş olduğunuz nazik destek ve ilginiz için hepinize teşekkür ederiz.
Şu anda Türkçe versiyon için hazırlanıyoruz ve kafanızı karıştırıyor.
Ancak Türkiye servisi, birkaç değişiklikle sadece Türkiye bölgesindeki oyuncularınadır.
Temel içerikler GSRO ile aynıdır. Ayrıca, Türkiye servisi açıldıktan sonra bile GSRO'nun keyfini çıkarabilirsiniz.

GSRO hizmetinin başka bölgelerde de hizmete hazırlamamız gerektiğinden arzulanan çok şey bıraktığı doğrudur.
GSRO'yu diğer tüm sürümlerin üzerinde önceliklendireceğimizi hepinize garanti ediyoruz.

Ayrıca, tüm yeni içerikler GSRO hizmeti için geliştirilecek ve bunlar önce GSRO kullanıcıları tarafından kullanılabilecek.
Lütfen gelecek içerikler için bizi izlemeye devam edin ve GSRO'nun keyfini çıkarın.
Teşekkür ederim.

Yeni gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğim 🙃

Bu bir panik açıklamasıdır bence beyler. Joymax oyuncuların TRSRO'ya kaçtığını gördü resmen bizi bırakmayın diyor :D Bilmiyor ki iş işten geçti, zamanında ilgilenseydi şu gamegaminin verdiği desteği ilgiyi verseydi belki o eski günlerdeki gibi hala orada oynuyor olurduk.

Ben palmyrada devam ediyorum ve bence gamegami sayesinde isroda da bir hareketlenme olacak gibi.

Ben palmyrada devam ediyorum ve bence gamegami sayesinde isroda da bir hareketlenme olacak gibi.
Bence İsroda Hareketlenme Olmaz Olmasın Zaten :D Böyle Daha Rahat Giriliyor Oyuna Vip Olmak Gerekmiyor Oyun Yine Kalabaliklasirsa Yine Mecbur Eskisi Gibi VİP olmamız Lazım .

Yılların hasreti arabia is coming mi acaba 😂
İsroyu oynanabilir hale getirmesi için diğer sürümlerde olmayan şeyler getirmesi gerek ki isro tercih edilir olsun bu işin ucu biz oyunculara yaradı 2 türlüde kârdayız 😁

İsroyu oynanabilir hale getirmesi için diğer sürümlerde olmayan şeyler getirmesi gerek ki isro tercih edilir olsun bu işin ucu biz oyunculara yaradı 2 türlüde kârdayız 😁
Ayrıca, tüm Yeni içerikler GSRO Hizmeti İçin Geliştirilecek Ve Bunlar Önce GSRO Kullanıcıları Tarafından Kullanılabilecek . Diyor ya Benim de Aklıma Arap Irkı Geldi

Hareketlilik kesin gelicek kanki bence. Ayrıca palmyrada bekleme süresi 4 saat yani bi azalma yok. Svleri dolduran gold bottur diye bi cahil inanışı var. Svleri dolduran PHbot Akademidir. Gold botlar serveri doldurmaz.

Svleri dolduran gold bottur diye bi cahil inanışı var. Svleri dolduran PHbot Akademidir. Gold botlar serveri doldurmaz.

Bu görüş her servere uygun değil. Eris için konuşacak olursam ilk ayı öyle bir ağır goldbotlarla girdiler ki dersin bunlar insan mı 😁
Benim 2 yıllık kazancımı adamlar goldbotlarla 1 ayda kazanıyordu eriste bu gamegami mevzusu yokken yine hala botlama işi var 🙃
Bide dediğin gibi 40k 50k mezun yapmaya çalışan takıntılı insanlar var bunlarda girişi felç eden etkenlerden 🙂

Burda Demek istenen Türkiye servisi yazısı dolarla değil tl ile alışveriş yapılabileceginden bahsediyor bence. o da nasıl olur türklerin oldugu bir sw acacaklar süper haber bu ama gamegamininde sırtından bıcaklamıslar resmen .. boşa dememişler bu çinlilere güven olmaz. zeydin yerinde olmak istemezdim

Vala haklısın Burak ben nasıl bir anlam çıkarmısım öyle ya uzun yol yaptım bugün onun etkisindeyim herhalde .P

inş arap ırkı gelirde zenci Char kasarız :=)

Geri