• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Burak Yoğun

Administrator
Yönetici
Server
Troya

Merhaba Srolobby Ailesi :cool:

Bugün sizlere Korean Silkroadı nasıl ingilizce yapabilirsiniz bundan bahsedeceğim. 🤠

Sizlere 2 adet hazır dosya vereceğim.

Bunları söylediğim ilgili alanlara pk2 tools ile media içerisine ekleyin.

textuisystem_300.txt (server_dep\silkroad\textdata alanına atılacak)
type.txt (Herhangi bir alanı yok direk media.pk2 içerisine atılacak)

Gelelim Görsellere

İndirme Linki:

Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

atlokcu

Yeni Üye
Üye
Server
Smyrna
Merhaba Srolobby Ailesi :cool:

Bugün sizlere Korean Silkroadı nasıl ingilizce yapabilirsiniz bundan bahsedeceğim. 🤠

Sizlere 2 adet hazır dosya vereceğim.

Bunları söylediğim ilgili alanlara pk2 tools ile media içerisine ekleyin.

textuisystem_300.txt (server_dep\silkroad\textdata alanına atılacak)
type.txt (Herhangi bir alanı yok direk media.pk2 içerisine atılacak)

Gelelim Görsellere

İndirme Linki:

Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

merhaba burak. ben korede yaşıyorum oyunu ingilizce yapmaya çalışıyorum fakat senin anlattığın dosyalar ve dosyaya benzer isimlerin hiç biri yok bana ulaşabilir misin?

Burak Yoğun

Administrator
Yönetici
Server
Troya
merhaba burak. ben korede yaşıyorum oyunu ingilizce yapmaya çalışıyorum fakat senin anlattığın dosyalar ve dosyaya benzer isimlerin hiç biri yok bana ulaşabilir misin?
Benim bahsettiğim dosyalar media.pk2 içerisinde fakat en kısa sürede ksro için güncel bir ingilizce media yayınlayacağım herhangi bir şey sormak için özel mesaj atabilirsin.

atlokcu

Yeni Üye
Üye
Server
Smyrna
Benim bahsettiğim dosyalar media.pk2 içerisinde fakat en kısa sürede ksro için güncel bir ingilizce media yayınlayacağım herhangi bir şey sormak için özel mesaj atabilirsin.
anladım hocam. ben sadece media pk2'yi açamadım nasıl açacağımı ve oraya yazacağımı bilemedim hangi uygulama kullanıldığını bilmiyorum :D

Burak Yoğun

Administrator
Yönetici
Server
Troya
hacım senin verdiğin dosya virüslü diye bilgisayar açmıyor. windows defender kapalı olduğu halde açmıyor media pk2'yi
Verdiğim pk2 tool 2008 2009 yılında yapılan yazılımlar benim kendi ürettiğim bir şey değil internetten farklı pk2 toollara bakabilirsin.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt