• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Burak Yoğun

Administrator
Kurucu
Server
TRSRO Knidos
gg_d12ec5fafe79e82b28.png

Merhaba Srolobby Ailesi :geek:

Bugün sizlere F8 Games'in craklamış olduğu private serverlerde çalışan mBotu paylaşacağım.

Öncelikle Crack bilgisayarınız üzerinden lisanslamaktadır.

Dolayısı ile herhangi bir sunucuya erişimi olmadığı için hiçbir zaman lisans ile ilgili bir problem yaşamayacaksınız. :cool:

mBot Crack Kullanımı
1- F8Loader.exe 'yi yönetici olarak açın.
2- Oyununuzun bulunduğu klasörü gösterin.
3- Giriş yap butonuna basıp ayarları kaydedin.

İndirmek için:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

virüs total paylaşır mısınız?
maxigamedeki cracklenmiş tüm dosyalarda birçok zararlı var sizden ricam temiz bir bot cracki atmanız herkesin çok işine yarayacaktır. Teşekkürler şimdiden

maxigamedeki cracklenmiş tüm dosyalarda birçok zararlı var sizden ricam temiz bir bot cracki atmanız herkesin çok işine yarayacaktır. Teşekkürler şimdiden
Bu crack bana ait değil f8 game ekibine ait o yüzden kullanıp kullanmamak size kalmış piyasada en temiz bulabileceğiniz mbot budur.

Merhabalar botu çalıştıramadım neden kaynaklı olabilir ?

gg_d12ec5fafe79e82b28.png

Merhaba Srolobby Ailesi :geek:

Bugün sizlere F8 Games'in craklamış olduğu private serverlerde çalışan mBotu paylaşacağım.

Öncelikle Crack bilgisayarınız üzerinden lisanslamaktadır.

Dolayısı ile herhangi bir sunucuya erişimi olmadığı için hiçbir zaman lisans ile ilgili bir problem yaşamayacaksınız. :cool:

mBot Crack Kullanımı
1- F8Loader.exe 'yi yönetici olarak açın.
2- Oyununuzun bulunduğu klasörü gösterin.
3- Giriş yap butonuna basıp ayarları kaydedin.

İndirmek için:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
teşekkürler güncel mi

An unknown error occured while checking for a mBot update hatası verıyor vırus programını vb kapattım gırıs yapmıyor

Geri