• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Ph Bot Genel sunucu trafiği / C10 Sorunu

Eğer isroda alıyorsan bu hatayı phbota bir kaç güncelleme önce eğer giriş sırası dolu ise hata verip dc yedirme özelliği geldi bundan olabilir veya oynamaya çalıştığın oyun D diskindeyse bunu C diskine taşı o zamanda düzelebilir

Tr sro ve bu şekilde hata alıyorum . toplamda 6 charla gırıyorum. 4 char oyunda ama 2 karakterım gırıs yapmıyor.
Bağlantı uzak sunucu tarafından kapatıldı, tekrar deneniyor
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

Genel sunucu trafiği / C10

[11:09:07] Clientsiz: 5 saniye içinde yeniden deneniyor

hata bu şekilde

Proxy ile giriş yapıyorsan veya internet hızı düşük mobil internet ile vs son 1 haftadır herkes aynı hatayı alıyor

Tr sro ve bu şekilde hata alıyorum . toplamda 6 charla gırıyorum. 4 char oyunda ama 2 karakterım gırıs yapmıyor.
Bağlantı uzak sunucu tarafından kapatıldı, tekrar deneniyor
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

Genel sunucu trafiği / C10

[11:09:07] Clientsiz: 5 saniye içinde yeniden deneniyor

hata bu şekilde
Bu sorun bende de oldu çözebilen varmı ?

Bu sorun bende de oldu çözebilen varmı ?
Net bir çözümü yok maalesef.
Oyun eğer c diski dışında bir yerde kuruluysa c diskine setup ile kur.
Bot ile giriş yapıyorsan botların bindip'de bulunan iplerini silip tekrar dene.
Eğer oda çözüm olmazsa botu tamamen silip tekrar kurmayı dene.

Net bir çözümü yok maalesef.
Oyun eğer c diski dışında bir yerde kuruluysa c diskine setup ile kur.
Bot ile giriş yapıyorsan botların bindip'de bulunan iplerini silip tekrar dene.
Eğer oda çözüm olmazsa botu tamamen silip tekrar kurmayı dene.
İşte onu gözüm yemedi Burak hocam ya. Çok char olunca sonra botu sildikten sonra hepsine de tek tek ayar yapmak ölüm olacak bi de garantisi de yok ya ondan biraz muallaktayım. Aslında charların bütün ayarlarının aynı kalacak şekilde olsa yapabilirim de onunda nasıl yapıldığı konusunda pek bilgim yok.

İşte onu gözüm yemedi Burak hocam ya. Çok char olunca sonra botu sildikten sonra hepsine de tek tek ayar yapmak ölüm olacak bi de garantisi de yok ya ondan biraz muallaktayım. Aslında charların bütün ayarlarının aynı kalacak şekilde olsa yapabilirim de onunda nasıl yapıldığı konusunda pek bilgim yok.
Botun ''Config'' klasörü içerisinde çarlarına yedekleri bulunur bunları yeni kurduğun botta tanımlatıp kullanabilirsin.
Ama ne kadar sağlıklı olur orasını bilemiyorum.

Merhaba aynı dertten muzdaribim 6 çar açarken c10 sorunu yaşıyorum sro c ye kurdum çözülmedi neden kaynaklandığını bilen varmı ?
Bağlandı
[17:42:54] Genel sunucu trafiği / C10
[17:42:54] Clientsiz: 5 saniye içinde yeniden deneniyor

Proxy ile girişler artık zorlaştı. Tamamen gamegaminin proxyler için oyuna girişteki zorluklardan 1 tanesi

Proxy ile girişler artık zorlaştı. Tamamen gamegaminin proxyler için oyuna girişteki zorluklardan 1 tanesi
2 gundur bu var daha once yoktu.4 cardan sonra diger 4 car c10 veriyo girsede 1 saat sonra atiyor yine c10.Ve siralama onceden 400 sayarken simdi 150 civari efeste.Genel sorun var heralde

c10 hatasının çözümü var ama söylemem iyice proxy e abanıyorsunuz serverlar doluyor pre+ almak zorunda kalıyoruz :D

Geri