• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Wiwexy

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
Merhaba Forum Sakinleri.

DarkJokes kullandığı ve ısrarla telif hakkı diyerek sizler ile paylaşmadığı eklenti buyurun düzenlemesini yaptım rahat rahat kullananın :)

Bu eklentinin normal eklenti den farkı nedir diyecek olursanız.

1. Takılma Sorunu Tamamen Giderildi.
2. 110lw Skill Eklemesi Yapıldı.

110Lw skiller ne işimize yaracak derseniz 100lw olunca malum boi de 2 3 çar olsanız da çok zor bitiriyorsunuz çünkü moblar güçlü ve canları çok fazla bu eklenti sayesinde boi yaparken 8 kişi toplanalım gidelim en az 6 kişi olsun çabuk bitsin gibi dertleriniz ortan kalkıyor max 2 veya 3 kişi dahi olsanız partli boi hemen bitireceksiniz . Çünkü siz normal eklenti ile 20k vururken bu eklenti sayesinde 35k civarı hasar vereceksiniz moblara bu sayede 6 kişi olsun 8 kişi gibi olsun dertleriniz olmayacak.

1,5 Sürümüne güncellenmiştir arkadaşlar partili takılma sorunları giderildi test edip bilgi verirseniz sevinirim.

Detaylar videomuz da.

Ekli dosyalar

• BattleofInfinity.zip
    7.1 KB · Görüntüleme: 124
Son düzenleme:
SAOL VAROL BASKANIM DEDIGIN GIBI 33 K 31 K CIVARI VURUYO CHAR ADAMSIN ELINE KOLUNA EMEGINE SAGLIK

Bendede tasa takılma oluyor sanırım ya gecen denk gelmıstım ama nasıl olduysa battle arenayı bıtırıyor bı sekılde ondn hıc dokunmadım

@Sugasu, @bellammy07, beyler tüm eklenti ve trsro dahil ne varsa sildim ben trsro oynamıyorum artık o nedenle elimde şuan eklenti vs yok güncelleme verecektim ilerleyen günlerde ama dediğim gibi ss etkinliği zamanı yapılan çekiliş sistemi bana uymadı o nedenle bıraktım ben.

@Sugasu, @bellammy07, beyler tüm eklenti ve trsro dahil ne varsa sildim ben trsro oynamıyorum artık o nedenle elimde şuan eklenti vs yok güncelleme verecektim ilerleyen günlerde ama dediğim gibi ss etkinliği zamanı yapılan çekiliş sistemi bana uymadı o nedenle bıraktım ben.
Tamamdır teşekkürler o halde.

@bellammy07, @Sugasu, @bellammy07, @Sugasu,

1,5 Sürümüne güncellenmiştir arkadaşlar partili takılma sorunları giderildi bir kaç hata giderildi test edip bilgi verirseniz sevinirim.

Link yenilendi arkadaşlar tekrar indirip eklentiler kısmındaki eski eklentiyi silip yeni indirdiğiniz eklentiyi atın daha sonra bottan yeniden yükle tıklayıp eklentiyi yükleyin.

Şuanda evde değilim geçince test edip geri dönüş yapacağım.

Edit: Şimdi deneme fırsatım oldu. Her şey düzgün ilerliyor eline sağlık teşekkürler. @Wiwexy

Son düzenleme:
Geri