• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

phbot koşul konusunda yardım

eyupcan81

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
TRSRO Knidos
hocam ben koşul oluşturucu konusunda yardıma ihtiyacım var. mesela "oyuncu kasılma alanında değil" kısmının yanında değer kısmına ne yazmamız lazım?
benim yapmak istediğim tam olarak şu: şuan ben takside kasılıyorum. kasan adama trace atıyorum, adam slottayken en ufak sorun olmuyor ama adam pot satın almak için şehire return attığı zaman düzen bozuluyor çar öldüğü zaman bir daha slota geri dönmüyor. bu duruma nasıl bir çözüm bulabiliriz? taksideyken etkinlik kasabilmek için güvenli bölgede olmamam gerekiyor. cursed ve etkinlik toplayabilmek için tehlikeli bölgede olmam lazım. çar ölürse hiç beklemeden şehire gitsin tekrar slota dönüp yüksek level kasan adamı takip etsin
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

bu arada tehlikeli bölgede bana res atabilecek çar yok öldüğü zaman şehre gidip geri dönmesi lazım.

Ekli dosyalar

• değer ne olmalı.PNG
    değer ne olmalı.PNG
    90 KB · Görüntüleme: 17
Kasılma alanında = Botu Durdur ve Takibi Başlat seçip ekleye bas. ( Alt kısımda Botu durdur u işaretle ve ctrl basarken Takibi başlat diyerek her iki seçeneği seçebilirsin. ) Açılan pencereye seni kasan kişinin adını gir. Şuan oyun başında değilim ama bu şekilde olması gerekiyor.
Diğer bot ayarları slota gelecek şekilde yap. Karakterin slota geldiğinde koşul ayarı aktif olması ve karakteri takip etmesi gerekli .

2. ve 3 .bir koşul daha oluşturarak yukarıdaki işlemin tam tersini yap.
Kasılma alanında değil = Takibi durdur ve Botu başlat
Ölürsen = Takibi Durdur = Botu başlat
Bu şekilde olması gerekli.

Kasılma alanında = Botu Durdur ve Takibi Başlat seçip ekleye bas. ( Alt kısımda Botu durdur u işaretle ve ctrl basarken Takibi başlat diyerek her iki seçeneği seçebilirsin. ) Açılan pencereye seni kasan kişinin adını gir. Şuan oyun başında değilim ama bu şekilde olması gerekiyor.
Diğer bot ayarları slota gelecek şekilde yap. Karakterin slota geldiğinde koşul ayarı aktif olması ve karakteri takip etmesi gerekli .

2. ve 3 .bir koşul daha oluşturarak yukarıdaki işlemin tam tersini yap.
Kasılma alanında değil = Takibi durdur ve Botu başlat
Ölürsen = Takibi Durdur = Botu başlat
Bu şekilde olması gerekli.
İlginiz alakanız için çok teşekkür ederim🙂

Geri