Burak Yoğun

Administrator
Yönetici
Server
Aspendos

Merhaba Srolobby Ailesi ;)

Bugün sizlere phbota otomatik nasıl forgotten world yaptırabilirsiniz bunu anlatacağım :cool:

Öncelikle ''
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
'' indiriyoruz.

Ardından botumuzun ''Plugins'' isimli klasörüne atıyoruz.

Daha sonra botun sol menüsünde ''Eklentiler'' kısmına gidiyoruz ardından ''Yeniden yükle'' yazıp yüklediğimiz pluginin aktif olmasını sağlıyoruz. :)

Eklentilere güncelleme geldiği zaman ''xPluginUpdater'' sekmesine gelip ''Check Updates'' butonuna tıklıyoruz.
Diyelim Dungeon plugini 1.4.5 oldu bunu fark ettik.
Plugini seçip ''Update Plugin'' diyoruz ve çalışan forgotten worldümüz sorunsuz devam ediyor :)

Sizin yapmanız gereken tek şey hangi seviyedeki fgw'ye gidecekseniz onun taşını bulup açmanız ve çarı içeri girdirmeniz.

Ardından aşağıda bulunan scriptin hangisi gerekli ise tanımlatıp botu başlatmak ;)

Togui Village

İndirmek İçin:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Flame Mountain

İndirmek İçin:

Shipwreck 91-100

İndirmek için:

Shipwreck 101-110

İndirmek İçin:

Scriptleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz scriptler ile ilgili bir sorun yaşadığınızda mutlaka konuya yazın ;)

Başka bir konuda görüşmek üzere :cool:

icemachine

Supervisor
Kurucu
Yönetici
Server
Myra
Eline sağlık Burak bir ara deneyeceğiz, güzel bir rehber...

Iranggjingun

Yeni Üye
Üye
Server
Assos
Ardından aşağıda bulunan scriptin hangisi gerekli ise tanımlatıp botu başlatmak ;)
Derken kasılma alanını bu script olarak mı belirleyeceğiz?

Burak Yoğun

Administrator
Yönetici
Server
Aspendos
Derken kasılma alanını bu script olarak mı belirleyeceğiz?
Aynen öyle fgw taşını açtın diyelim togui yapacaksın scripti indirip tanımlat bota kasılma alanı kısmindan sonra çarı map içine girdir botu başlat keyfine bak 🙃

Burak Yoğun

Administrator
Yönetici
Server
Aspendos
evet inmiş durumda fakat sadece yürüyor. Araştırıyorum sorunu.
Peki bota tanıttınız mi eklentiyi çünkü plugins klasörü ile bitmiyor botunda eklentiler kısmını yenilemeniz lazım eğer çözemezseniz hangi scriptte bunu yapıyorsa ben test filesinde botla deneyeceğim bir sorun varsa çözelim 🙃

Burak Yoğun

Administrator
Yönetici
Server
Aspendos
hem yürüyor hem de ata binmeye zorluyor sürekli. Kesme olayı olmadı bende de. Sadece yürüyor.
Taşı açıp fgw mapine girdirdiniz mi çarı 🤔
Bide kasılma alanına paylaştığım scripti tanımlanız lazım bir çok arkadaş sorunsuz kullanıyor sizde böyle yapması garip gerçekten 🤔

Iranggjingun

Yeni Üye
Üye
Server
Assos
Taşı açıp giriyorum, scripti kasılma alanı olarak etkin şekle getiriyorum. Bota start diyorum ve yürümeye başlıyor. Bir yandan da ata binmeye çalışıyor oyun burada ata binemezsin diyor yine de ısrar ediyor her saniye ata binmeye çalışarak yürümeye devam ediyor. Moblar vuruyor aldırmıyor.

Burak Yoğun

Administrator
Yönetici
Server
Aspendos
Taşı açıp giriyorum, scripti kasılma alanı olarak etkin şekle getiriyorum. Bota start diyorum ve yürümeye başlıyor. Bir yandan da ata binmeye çalışıyor oyun burada ata binemezsin diyor yine de ısrar ediyor her saniye ata binmeye çalışarak yürümeye devam ediyor. Moblar vuruyor aldırmıyor.
Peki plugini yüklediniz ve aktif ettiniz mi? :unsure:

Moonfire

Yeni Üye
Üye
Server
Troya
Maalesef script yetersiz kalıyor Togui Village mapında saldırması çok uzun sürüyor bot donuyor siz elinizle saldırırsanız oyun donuyor @Burak Yoğun eğer göz atabilirseniz sevinirim

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt