• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

phBot Partydeki bir üye olmadığında buff basma

onder

Onursal Üye
Onursal Üye
Server
phbot partydeki oyuncu olmadığı zaman buffer olmasını istiyorum ve partydeki oyuncu olmadığında lureyi bıraksın istiyorum. Buff kısmında şu oyuncu yoksa buff kısmını yaptım fakat tam çalışmıyor. Onun dışında partydeki üye ismini girdim lureyi durdurması için ama asla durmuyor normalden daha iyi lure yapıyor hatta 😅

phbot warriorun saldırı kısmına gir oradan da lure kısmına gel sağ alttaki kutucuğa çarın nickini doğru gir ve üstündeki kutucuğu da tikle o oyuncu kasılma alanında olmadığı zaman lureyi bırakır bknz;

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    14.5 KB · Görüntüleme: 17
phbot warriorun saldırı kısmına gir oradan da lure kısmına gel sağ alttaki kutucuğa çarın nickini doğru gir ve üstündeki kutucuğu da tikle o oyuncu kasılma alanında olmadığı zaman lureyi bırakır bknz;
ayarlarım tam olarak senin dediğin gibi ama olmuyor

Hazır Konu phbottan acılmıs sbomu phbotmu ?
uzun süredir sbot kullanıcısıyım daha 2 gün oluyor phbot'a geçeli, o kadar övdükleri kadar iyi değilmiş bence sbot daha iyiydi tabii bunu şuan kullanmayı pek bilmediğim için öğrendikten sonra ne olur bilemem

uzun süredir sbot kullanıcısıyım daha 2 gün oluyor phbot'a geçeli, o kadar övdükleri kadar iyi değilmiş bence sbot daha iyiydi tabii bunu şuan kullanmayı pek bilmediğim için öğrendikten sonra ne olur bilemem
sbot bu ay yeni aldım ama phbota a gecebilirim kararsızım

En kalitelisi phbot pluginler ile fgwyi bile botuna yaptırabiliyorsun :LOL:

Geri