• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

phbot saldırmama sorunu ÇÖZÜLDÜ

zubzubs

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
KSRO 초원길
10 yıl önce oynamıştım tekrar başladım.
phbotu kurdum ayarlarını yaptım. en başta her şey güzelken daha düşük level olan banditlere gidip saldırıyor diye tigerlere çekeyim dedim çekmez olaydım.
alanı tigerlere ayarladım ve artık saldırı yapmıyor, skillere basmaya çalışıyor ancak hedef seçmiyor hedefe gitmiyor etrafta dolaşmıyor. saatlerdir düzeltmeye uğraşıyorum ama başaramıyorum.

1 kerelik temiz kurulum yapmanızi tavsiye ederim botu tamamen silip tekrar yükleyin eğer ayni sorun devam ederse yardımcı olurum elimden geldiği kadar

1 kerelik temiz kurulum yapmanızi tavsiye ederim botu tamamen silip tekrar yükleyin eğer ayni sorun devam ederse yardımcı olurum elimden geldiği kadar
üç dördüncü seferdir sildim tekrar denedim yine olmuyor. saatlerdir video izliyorum kaçırdığım neresi var anlayamıyorum. mümkünse yardımcı olabilir misiniz?

üç dördüncü seferdir sildim tekrar denedim yine olmuyor. saatlerdir video izliyorum kaçırdığım neresi var anlayamıyorum. mümkünse yardımcı olabilir misiniz?
Akşam yardımcı olayım şuan işteyim saat 7 gibi özel mesaja teamwiever bırakın geldiğimde ilgileneceğim 🙃

bi ara bard çarıma atak yaptırmayı denemiştim aynen arkadaşın dediği gibi oldu mob seçiyor ama gitmiyor atak yapmıyor skilleri düzenledim kasılma alanı seçtim bölgede dolaşımı açtım ama olmadı birdahada denemedim buf da atak yapmadan pt de şuan

insanlar hiç tanımadıkları insanlara böyle güzel yardımcı olur mu? aslında olmaz. Teşekkürler Burak Yoğun

Sorunu çözdük phbot 1-5dg arasındaki düşük level itemleri weapon olarak görmüyor.
Örneğin ITEM_CH_SWORD_01_A 1dg normal sword bota göre weapon fakat ITEM_CH_SWORD_01_B 3 level sword bot bunu weapon olarak görmüyor o yüzden elinde silah olduğu halde silah yok diye gördüğü içinde bot sağa sola gidiyor ve saldırı yapmıyor tavsiyem npcde satılan klasik 1-5dg arası itemleri kullanın ryana bu sorunu bildirdim kısa sürede çözecektir :)

Sorunu çözdük phbot 1-5dg arasındaki düşük level itemleri weapon olarak görmüyor.
Örneğin ITEM_CH_SWORD_01_A 1dg normal sword bota göre weapon fakat ITEM_CH_SWORD_01_B 3 level sword bot bunu weapon olarak görmüyor o yüzden elinde silah olduğu halde silah yok diye gördüğü içinde bot sağa sola gidiyor ve saldırı yapmıyor tavsiyem npcde satılan klasik 1-5dg arası itemleri kullanın ryana bu sorunu bildirdim kısa sürede çözecektir :)
Teşekkürler hocam deniyeceğim ilk fırsatta

Selam Admin bey, Benim bot bir kac Saat kasiyor, daha sonra hic bir işlem yapmiyor. Oldugu yerde bekliyor. Birşeye tıklasam bile uygulamiyor. Anca yeniden başlatırsam uygulamayı. Ama 2-3 saat sonra tekrar aynısı oluyor. Yardımcı olurmusunuz bana ?

Selam Admin bey, Benim bot bir kac Saat kasiyor, daha sonra hic bir işlem yapmiyor. Oldugu yerde bekliyor. Birşeye tıklasam bile uygulamiyor. Anca yeniden başlatırsam uygulamayı. Ama 2-3 saat sonra tekrar aynısı oluyor. Yardımcı olurmusunuz bana ?
Oyuna bağlandığınız yer ile sunucu arasındaki ping buna sebep olabilir phbot saldırı kısmında ''gecikme azaltma'' seçeneğine tıklayın belki bir faydası olur

reis phbot sureklı kendı kendıne clienless moda gecıyor o ara ara saldırmama sornu bende oluyor

jangan cave 1 katı 85 seviye mobları janganda basladı zaten clienless moda gecmeye
Botta eğer kasılma alanında engel tespit etme aktifse sağda soldaki bazı ışıkları filan engel zannediyor bot o yüzden saldırmadan durabiliyor jangan cavede kasarken mecburen bu özelliği kapatmalısın

Selaminaleykum Usta bendede ayni sorunvar oyunu sildim herseyi yeniden yukledim ama bufflari basiyor ama saldirmiyor... cozum nedir?

Selaminaleykum Usta bendede ayni sorunvar oyunu sildim herseyi yeniden yukledim ama bufflari basiyor ama saldirmiyor... cozum nedir?
Botun saldırı sekmesindeki ayarlarını kontrol et
Eğer Saldırı yapma işaretliyse tikini kaldır.

6we0gqu.png

Geri