• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Pk2 ExtractorSE

Burak Yoğun

Administrator
Kurucu
Server
TRSRO Knidos
gg_8138f5f5d070da8f8e.png

Merhaba Srolobby Ailesi

Bugün sizlere media içerisindeki bir çok görseli çıkartmadan bakabileceğiniz bir pk2 tools paylaşacağım

sEc7ol.png

İndirmek için:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

300. Mesajın hayırlı olsun. Bir ara çok sık kullandığım bir tools olmakla birlikte güzel bir konu, eline sağlık.

Nice bro
but i cant download it no link appeared

sa kardesm burdaki ** skilleri fln var onarlı baska sw ye nasl aktarabilrm yarıdm cı olrmusn

İntro kodlarını ya hazır olanları kullanacaksın yada oyunun kamerasını kullanarak kendin oluşturacaksın.
suan bbende garden kodu var ama direk pk2editor le import edince olmuyor once extractan bisi cıkarmam lazım onla degsmesi lazm onun ne oldugunu bilmiyorum veya baska turlü oluyor mu dedigi tam anlamamdım
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

suan bbende garden kodu var ama direk pk2editor le import edince olmuyor once extractan bisi cıkarmam lazım onla degsmesi lazm onun ne oldugunu bilmiyorum veya baska turlü oluyor mu dedigi tam anlamamdım
bide manuel olarak nasıl import edebilirm yardımcı olursan cok sewinim skill bar var ama yenı sistem galiba manuel yapmam laım ama entry pach fln yzıyor oralara ne yazcgımı da bilmiyom

Geri