RanstaMonsta | Silkroad Çeviri Hizmetleri | Türkçe > İngilizce | English > Turkish

RanstaMonsta

Yeni Üye
Üye
Server
Feronia

RanstaMonsta olarak çeşitli platformlarda yıllarca görev yaptım ve son bir yıldır private serverlar için çeviri hizmetleri sunuyorum.

Tanıtım konularınızı 24 saat içerisinde profesyonel bir şekilde İngilizce'ye çevirip direkt olarak epvp'de kullanabileceğiniz hazır kod sayfanızı size iletiyorum.

Epvp'de bulunan konularınız ile ilgileniyorum, konunuzu Premium hesabımdan açmanıza olanak sağlıyorum.

Yabancı ekip üyeleriniz ile iletişiminizi sağlıyorum, toplantılarınıza çevirmen olarak katılabiliyorum.

Forumlarda, oyun içerisinde, Discord kanalınızda ve Facebook sayfanızda yerli ve yabancı oyuncularınıza yardımcı oluyorum. Sorularını cevaplıyorum ve problemlerini çözüyorum.

Yalnızca Türkiye'de değil yurt dışında da boy gösterebilmeniz için size tam destek sağlıyorum.

Ödemeler kesinlikle işe başlamadan önce alınmaktadır, lütfen bana "Açılıştan sonra öderiz, tutarsa 2 katını veririz, silk verelim" tarzında mesajlarla gelmeyin.

İletişim

Discord:
RanstaMonsta#5763​

Son düzenleme:

icemachine

Supervisor
Kurucu
Yönetici
Server
Private Server
Konu içeriği ve referanslar dolu gözüküyor, hizmetinizde başarılar diliyorum.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt