• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Release RSBot v2.9.5 - Open Source Free Silkroad Online Bot

SDClowen

Kayıtlı Kullanıcı
Bot Developer
Server
İSRO Hyperion
v1.9'un son betasının üzerinden uzun zaman geçti, değil mi? Bunun için üzgünüm ama 2.0'ın gerçekten hatasız ve görülmeye değer bir şey olmasını istedim ve github'a katkıda bulunanlarla birlikte 2.0'ı övgüye değer hale getirdik. Şimdi sizi daha fazla bekletmeden yaptığımız işe geçelim.

v1.9'dan bu yana değişiklikler (Github 2.0 release sayfasında tüm geçmiş bulunmaktadır.)
Kapanan Çekme İstekleri: 130+
Kapanan Sorunlar: 100+
İşleme Sayısı: 250+

Botunuzu ayarlayın ve arkanıza yaslanın :)

I3bAfab.png

Yeni Profile Sistemi:
Her yeni bir hesaba giriş yapmak için botu başka bir klasöre kopyalamanıza gerek yok. Bir kurulum, yüzlerce karakter...

raTJdab.png

Ekstra Yetenekler (Buff Skilleri, 120 Reflectionlar)
naUwdab.png

Sekme sistemli pet kontrolü (İşte buna bayılacaksınız)

WIxogab.png
zUx2eab.png
lACncab.png

Otomatik Stat Verme
3b9ugab.png

Chat Penceresinde kullanılabilir komut sistemi (sitdown ve traceme)

zHx6eab.png

Envantar plugin'i yeniden tasarlandı ve daha da detaylandırıldı.
GgrMcab.png

Gap ile birlikte otomatik mastery verme

PlVagab.png

2 kullanımdan sonra düşmanı değiştir (Warlock)

k4Tnfab.png

Kasılma alanına geri dönmek için reverse kullan

jpmbgab.png

Yeni script yöneticisi ve kullanıcı arayüzü (Menü -> Araçlar -> Script Kaydedicisi)
JAAbaab.png

Çoklu dil sistemi (Tam 7 dil ile desteklendi)
rdNteab.png

Hesap yönetim penceresindeki hatalar düzeltildi ve yeniden tasarlandı

axD7eab.png
03bPaab.png

Yeni arayüzü hala fark etmediniz mi? Windows 10, 11 ile renk sistemi ile tam uyumlu,
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
ile desteklenen daha akıcı kullanıcı arayüzünü çok seveceksiniz.

5BOTfab.png
2z68dab.png

Ayrıca renk paletinde kendinize özel renginizi seçebilir yada renk paletinden bir favori listesi oluşturabilirsiniz. (Menü -> Temalar -> Renk seç)

rugocab.png

Q893gab.png

İndirmek İçin

Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Açık kaynak uygulamalara güvenmeyen zaten kodlarına bakar. Zaten bu yüzden açık kaynak. Özgür olabilmek için, güvenilir olabilmek için. Çoğu insanın "Açık Kaynak" tabirinden haberi olmadığı için bu tür soruları mazur görüyorum.

Açık kaynak uygulamalara güvenmeyen zaten kodlarına bakar. Zaten bu yüzden açık kaynak. Özgür olabilmek için, güvenilir olabilmek için. Çoğu insanın "Açık Kaynak" tabirinden haberi olmadığı için bu tür soruları mazur görüyorum.
Haklısınız ama kodlamadan anlamayan ben gibi insanlar bunu yazılım açık kaynak olsa bile bilemezler.

Koddan anlayan , mantığını kullanır + koda bakar.
Koddan anlamayan sadece mantığını kullanır.
Peki nedir bu mantık?
Herkese açık bir repoda yani kodların bulunduğu yerde zararlı bir kod göndersem repoyu takip edenler anında tepki gönderecek. Hadi diyelim ki o zararlı kodu repoya göndermeden direk releaseye koydum diyelim. Peki o releaseyi decompile edenler demeyecek mi bu kod ne burda diye?

Yani her türlü riskli kod virüs yada vb göndermek apaçık gerizekalılık olur! İşte o yüzden açık kaynak uygulamalar güvenilirdir. Ayrıca verilerimizin o kadar habersizce güvenilir diye tabir edilen firmalar tarafından telemetry yöntemleri alınıp netde dolaştığı bir zamandayız. Bu kadar incik boncuk aramamak gerek bazen. Benim düşüncelerim bunlar isteyen kullanır isteyen kullanmaz gider güvenilir diye tabir edilen packli içinde ne olduğu belli olmayan botlardan birini kullanır. Karar sizin.

Botunuzu tanıtmak için konu içeriğinizi ve detaylarını kısa sürede türkçe'ye çevirin @SDClowen
Bot kullanmak oyuncunun kişisel hür iradesindedir dileyen sonuçlarını göze alıp kullanır dileyende kullanmaz.

Bot kullanmak oyuncunun kişisel hür iradesindedir dileyen sonuçlarını göze alıp kullanır dileyende kullanmaz.

Mesajımdaki son satırı okursanız hür iradesinde değildir zorla kullanın diye tabir kullanılmamış. Yakın zamanda türkçeye çevrilecek.

Benim düşüncelerim bunlar isteyen kullanır isteyen kullanmaz gider güvenilir diye tabir edilen packli içinde ne olduğu belli olmayan botlardan birini kullanır. Karar sizin.

Şimdi botun tanıtımı tamam görünürde daha gelişicek duruyor.
Asıl can alıcı soruyu soralım.
Bot Ücretli mi ücretli ise ücreti ne kadar ??

Şimdi botun tanıtımı tamam görünürde daha gelişicek duruyor.
Asıl can alıcı soruyu soralım.
Bot Ücretli mi ücretli ise ücreti ne kadar ??
Dostum bot açık kaynak olarak geliştiriliyor. Kodlar herkese açık, özgürce geliştirilebilir, değiştirilebilir olarak gnu lisansı altında geliştirilmektedir. Yani herkes dilediği gibi bota katkı sağlayabilir. Kısa ve öz topluluk tarafından geliştirililen ücretsiz bir botdur.
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

New RSBot v2.1 has been released!

Change Log

Download

Son düzenleme:
Nice Bot
There is a problem here, how BOT does he attack the illusion Flower

Ekli dosyalar

• بدون عنوان.png
    بدون عنوان.png
    709.9 KB · Görüntüleme: 93
RSBot v2.2 yayımlandı.
## New Contributors
* @smickus made their first contribution in

**Full Changelog**:

@SDClowen, hocam ellerine sağlık yalnız botta şöyle bir sıkıntı var kaynak kodunuzu da indirdim düzenlemek için ama ne yapacağımı bulamadım :) oda benim acemiliğimden.

sorun şu:
  1. bot otomatik olarak birincil ve ikincil şifreyi girdikten sonra karakteri otomatik de seçiyor problem yok
  2. Bu aşamada oyuna giriş yapmış oluyor ve statusbar çubuğunda "Hazır" yazıyor
  3. Statusbar çubuğunda Hazır yazar yazmaz hp mp lvl vs chara ait ne tür bilgiler varsa adını ve bilgilerini getirmesi gerekirken bunu yapmıyor bu sorunu kontrol ederken Game.cs klasına null değerler atandığını gördüm yani karaktere ait bilgiler boş durumda. sanırım packet yüklenmeden packeti Game klasına yüklemeye çalışıyor. PHBOTun çalışmasını incelediğimde karaktere bağlandıktan 1-2 sn gecikmeli olarak karakter bilgileri bota getiriliyor sizin bu çalışmanızda bu geciktirmeyi nasıl yapabiliriz?
bu bahsettiğim sorun her denemede gerçekleşmiyor 5 tanenin 3ünde başarılı olarak çalışsa da 2 sinde dediğim şekilde sorun oluşuyor. (bu kontrolü RSBot v2.2 derlemesinde yaptım) bir yeri ufacık bir wait moduna almam gerekli sanırım ama neresi olduğunu bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
RSBot v2.3 yayımlandı.
**Full Changelog**:

selamun aleykum bu botu diğer srolarda da kullanabiliyor muyuz

Geri