Burak Yo─čun

Administrator
Y├Ânetici
Kat─▒l─▒m
9 Nis 2020

Merhaba Srolobby Ailesi ­čÖâ

Bug├╝n sizlere sbotun isro i├žin olan s├╝r├╝m├╝n├╝ payla┼čaca─č─▒m. :cool:

─░sro v2.1.77:
De─čerli ziyaret├žimiz, ba─člant─▒ i├žeri─čini g├Âr├╝nt├╝leyebilmeniz i├žin, Giri┼č yap veya Kay─▒t ol i┼člemi ger├žekle┼čtirmeniz gerekmektedir.

Yeni s├╝r├╝mleri ├ž─▒kt─▒k├ža konuya eklenecektir. ;)

slowmasterrs

Yeni ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
12 Eyl 2020
Server
Palmyra
Merhabalar eski bir sbota sahiptim.Ayn─▒ hesaptan uzatmak yerine yeni bir sbot sat─▒n ald─▒m fakat ─▒d pw girdi─čimde eski sbot s├╝resi doldu─čundan dolay─▒ s├╝reniz dolmu┼čtur diyor yeni ald─▒─č─▒m bot nerde nereye gitti nas─▒l aktif ederim bilmiyorum.L├╝tfen yard─▒m edin

Burak Yo─čun

Administrator
Y├Ânetici
Kat─▒l─▒m
9 Nis 2020
Merhabalar eski bir sbota sahiptim.Ayn─▒ hesaptan uzatmak yerine yeni bir sbot sat─▒n ald─▒m fakat ─▒d pw girdi─čimde eski sbot s├╝resi doldu─čundan dolay─▒ s├╝reniz dolmu┼čtur diyor yeni ald─▒─č─▒m bot nerde nereye gitti nas─▒l aktif ederim bilmiyorum.L├╝tfen yard─▒m edin
Resmi websitesinden ileti┼čime ge├žin:
De─čerli ziyaret├žimiz, ba─člant─▒ i├žeri─čini g├Âr├╝nt├╝leyebilmeniz i├žin, Giri┼č yap veya Kay─▒t ol i┼člemi ger├žekle┼čtirmeniz gerekmektedir.

slowmasterrs

Yeni ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
12 Eyl 2020
Server
Palmyra
Te┼čekk├╝r ediyorum...
Art arda mesaj at─▒ld─▒─č─▒ i├žin bir ├╝st mesaj─▒n─▒z ile bu mesaj─▒n─▒z birle┼čtirildi:

hallettim ├žok te┼čekk├╝rler ger├žekten hesap bilgilerini g├╝ncellemek yeterli oldu..

okuta

Yeni ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
24 Eki 2020
Server
Hephaestos
Trsro ile isro ba─člant─▒l─▒ m─▒? trsoda 2 char─▒m isroda 2 char─▒m var, 4├╝n├╝ birden a├žam─▒yorum. ├ç├Âz├╝m├╝ var m─▒d─▒r ? Proxy ile mi tek ├ž├Âz├╝m├╝

Burak Yo─čun

Administrator
Y├Ânetici
Kat─▒l─▒m
9 Nis 2020
Trsro ile isro ba─člant─▒l─▒ m─▒? trsoda 2 char─▒m isroda 2 char─▒m var, 4├╝n├╝ birden a├žam─▒yorum. ├ç├Âz├╝m├╝ var m─▒d─▒r ? Proxy ile mi tek ├ž├Âz├╝m├╝
├çak─▒┼č─▒yor olabilir her ├žar─▒ tek tek a├žman─▒z─▒ tavsiye ederim ­čÖâ

heartleskinq

Yeni ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
16 Kas 2020
Server
Pergamon
benim bot s├╝r├╝m hatas─▒ veriyor neden 2.1.70 degil mi bot caveden ald─▒m

Bu i├žeri─či g├Âr├╝nt├╝leyen kullan─▒c─▒lar (Kullan─▒c─▒: 1, Ziyaret├ži: 1)

├ťst Alt