• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

sBot 21 Aralıkta Hizmetlerini Sonlandırıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burak Yoğun

Administrator
Kurucu
Server
TRSRO Knidos
gg_dc2025f983621824c8.png

Merhaba Srolobby Ailesi :)

Bugün sizlere sBot yapımcısı shivadan gelen açıklama hakkında bilgi vereceğim.
Shiva paylaştığı açıklamada 21 Aralık 2020'de isro ve trsro için olan bot hizmetini kapatacağını duyurdu.
Bu duyuruyu paylaştığı gün olan 23 Kasım 2020 tarihi itibarı ilede bot satın alımlarını isro ve trsro için kapattı.
Sbot olarak private sunuculara ait olan bot hizmeti çalışmaya devam edecek.

Shiva eğer belirli bir tarihten sonra aktif etmezse resmi sürümler için silkroad online için sadece phbot kullanılabilir olacak.

Açıklamanın Orijinal Hali

oEVBty.png

Açıklamanın Türkçeye Çevirilmiş Hali

Ne yazık ki, 21 Aralık 2020'den itibaren (bundan 4 hafta sonra) resmi Silkroad sunucuları (ISRO ve TRSRO) için bot hizmetinin zaman kısıtlamaları ve kişisel nedenlerden dolayı kesintiye uğrayacağını duyurmak zorundayım.
Ara, bir sonraki duyuruya kadar kalacaktır.
Bu nedenle, SBot (ISRO için) ve SBotTR (TRSRO için) satın alımları bu duyurunun yapıldığı günden
(23 Kasım 2020) itibaren kapalıdır ve yalnızca SBotP için açık kalacaktır.

Önemli: Özel Sunucular için SBotP etkilenmedi, çalışmaya devam edecek ve satın alımlar her zamanki gibi açık kalacak!

Yalnızca 21 Aralık 2020'den daha uzun süreli resmi sunucular için bot süresi satın aldıysanız, kalan bot süreniz resmi sunucular için SBot aradan döndüğünde yeniden etkinleştirilecektir.
Aksi takdirde lütfen [email protected] ile iletişime geçin.

12 yılı aşkın süredir tüm desteğiniz için teşekkür ederiz!

Ben Bu Konuyu Bi yerden Hatırlıyom ama ^^DEJAVU olsum bi an ^^

Bot aldık bide bot olmasa carlar zor kasılır bildiğin gidin kendisinden alın diyor. Beyler bana aktivasyon mesajı gelmiyor epostama nedendir ? Hesap açtım ama yeni.

bot olmaz ise bu devirden sonra kimse oynamaz ki. Madem artık yapmayacaksın bu işi. Üyesiz hale getir.

Aslında Alternatif bir BOT çıkartmak için tam zamanı bu işten anlayan yazılımcı arkadaşları konuya davet edelim bu bir fırsat bence senin düşüncen nedir bu konuda.

Bot geliştirmek o kadar basit bir şey değil yapılamazda değil bilen kişilerin böyle bir atılımda bulunmasını isterim :)

Bot yapmak okadar zor değil aslında sıkıntı sistemi oturtmak. Şuanda varolan açık kodların birazı var zaten. Üzerine geliştirerek katarak güzel bir bot yapılabilir gayette. Asıl sıkıntı hem üyelik işlemleri hem botun düzgün stabil çalışması falan derken zahmetli iş. Hali hazırda çalışan botlar varken kimse yeni stabil çalışmayan bi botu satın almaz. Bu yüzden zaten sbot ve phbot kullanmıyormuyuz? Haliyle zaman ve para harcayacak yazılımcılar için bu vakit kaybı gibi duruyor. Ben aslında uğraşmayı düşünüyordum bi ara bu olayada Sbota yakın birşey bile yapmak aylarımı alacağı için zor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri