• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Burak Yoğun

Administrator
Kurucu
Server
TRSRO Knidos
gg_76f0a5f66ac8a898c8.png

Merhaba Srolobby Ailesi 🤓

Bugün sizlere jobunuzu nasıl terfi edebilirsiniz bunu anlatacağım.

Job levelini terfi etmek zorunda mıyız :unsure:

Evet bunun sebebide belirli seviyelerde jobumuzun seviyesini terfi etmemiz istenir.
Job seviyemiz 40 levele geldiği zaman exp 99.99'da kalır 41 level olmaz bu yüzden mecburen terfi etmemiz gerekiyor.
Job becerilerimizide yükseltmek için level atlatmamız gerekiyor.
İlgili job npclerinde İngilizce ''Promote'' Türkçe olarakta ''Terfi'' isimli alana tıklayarak istediği terfi gereksinimlerini karşıdığımızda job seviyemizi yükseltebiliriz.

İlk Terfi

İlk terfimizi yapabilmek için job levelimizin 40 olması ve 1m gold sahip olmamız gerekmektedir.

jgbUjD.png

İkinci Terfi

İkinci terfimizi yapabilmek için job levelimizin 70 olması, 10m gold ve 10 adet Low Quality Shining Stoneye sahip olmamız gerekmektedir.

mYqc5e.png

Üçüncü Terfi

Üçüncü terfimizi yapabilmek için job levelimizin 100 olması, 50m gold ve 100 adet Medium Quality Shining Stoneye sahip olmamız gerekmektedir.

uCoPtW.png

Dördüncü Terfi

Dördüncü terfimizi yapabilmek için job levelimizin 120 olması, 100m gold ve 500 adet High Quality Shining Stoneye sahip olmamız gerekmektedir.

2UoFzq.png

Job levelimizin terfi işlemi şu anlık 4 aşamadan oluşmaktadır.
Başka bir rehber konuda görüşmek üzere :cool:

bu konu ile alakalı olarak ben 40 tane speacial box toplayıp jangandaki tüccara gittim daha sonra begin consigment trading dedim ve topladığım bütün speacial box gitti daha sonra your invesment has been completed succesfully gibi bir ifade gördüm sağ altta ama ne blue stone aldım ne de black stone aldım speacial box gittiği ile kaldım. neyi yanlış yaptım.

bu konu ile alakalı olarak ben 40 tane speacial box toplayıp jangandaki tüccara gittim daha sonra begin consigment trading dedim ve topladığım bütün speacial box gitti daha sonra your invesment has been completed succesfully gibi bir ifade gördüm sağ altta ama ne blue stone aldım ne de black stone aldım speacial box gittiği ile kaldım. neyi yanlış yaptım.
Dostum sen oyunun sistemsel olarak götürdüğü kervana yani konsiye kervanına yatırım yapmışsın o yüzden bir şey elde edemedin.
Oyun belirli miktarda birikince onu otomatik olarak çekip ödülünü sana verir sadece bir kaç saat ara ile npcye gidip Settle consignment kısmına tıklayıp konsiye ticaretinde uzlaşma sağla eğer oyunun çıkardığı kervan ölmeden yerine gittiyse ödülünü alırsın ama yolda kestilerse ödül alamazsın.

Geri