Silkroad Online - Tarim Basin ve Hotan Canavarları Dağılım Haritası

Burakcode

Yeni Üye
Üye
Katılım
21 Nis 2020
Mesajlar
158
Konum
Türkiye
Server
Feronia
TARİM BASİN VE HOTAN CANAVARLARI

oef_01.jpg


Black Scorpion - Seviye 31


Siyah bir kabuğu olan scorpion. Black scorpion siyah kabuğu zırh olarak kullanır.

oef_02.jpg

Scorpion - Seviye 32

Sıcak çöl kumlarında yaşayan scorpion, evrim geçirmiştir. Yüksek fiyatından dolayı, çoğu insanın kabuğunda gözü vardır.

oef_03.jpg

Blood Devil Flower - Seviye 33

Blood Devil Flower, insanları yaralamak yerine ölü bir beden haline getiren kötü beyin tarafından yönetilirler.

oef_04.jpg

Blood Ong - Seviye 33

Blood Ong, Ong'dan çok daha hızlı olduğundan, grupları tarafından çevrelendiğinizde kaçmanız çok zordur. Blood Ong'un geçtiği yerler kanla kaplandığından, kendilerine Blood Ong denmektedir.

oef_05.jpg

Blood Death Flower - Seviye 34

Eski zamanlarda burada yerleşmiş ağaç elfiydiler, ancak toprak zamanla çoraklaştı. Buna rağmen burayı terk etmedi ve hayatta kalmaya çalışan insanları yiyen bir şeytan oldu.

oef_06.jpg

Ong - Seviye 34

Batı Çin'deki Ghost Bug'la aynı yapıdır, ancak sıcak çöl iklimine uygun özel bir şekle sahiptir. Ongların güçlü gruplaşmaları vardır.

oef_07.jpg

Black Robber Follower - Seviye 35

Kara Hırsızların düşük rütbelisidir ve tüccarları izler ve casusluk yaparlar..

oef_08.jpg

Black Yeowa - Seviye 35


Black Yeowa ve Red Yeowa ile neredeyse kız kardeş ilişkisi vardır. Vücudu griye benzeyen siyah renktedir. Red Yeowa'dan daha az saldırgandır.

oef_09.jpg

Black Robber Archer - Seviye 36

Batı Çin'in yabancı bir kabilesinden gelmektedir ve eski Tang İmparatorluğu döneminde askerdi. Şimdi Tarim Basin’de yaşamakta ve çölden geçen tüccarları yağmalayıp öldürmektedir.

oef_10.jpg

Red Yeowa - Seviye 36

Batının çorak topraklarında yaşayan, ipek kadar pürüzsüz vücuda ve kırmızı bir deriye sahip gobline Red Yeowa denir. Toz bulutları içinde yılan vücudunda gizlenerek insanlara yaklaşır ve onları yiyip yutar.

oef_11.jpg

Black Robber Bowman - Seviye 37

Black Robberler arasında ok atmada en yetenekli canavar. Okları çok uzağa ve isabetli bir şekilde atabilir ve Silkroad'dan geçen tüccarlar için tehlike oluşturur.

oef_12.jpg

Black Robber - Seviye 38

Batı Çin'den gelen bu asker, eski Tang İmparatorluğu'nun askeriydi. Şimdi Tarim Basin’de yaşamakta ve çölden geçen tüccarları yağmalayıp öldürmektedir.

oef_13.jpg

Small Red Scorpion - Seviye 39


Bu akrepler, derin çöllerde yaşan diğer akreplere göre daha büyük bir evrim geçirmiş, kırmızı vücut rengi nedeniyle de kızıl akrep adını almıştır. Small Red Scorpion, normal kırmızı akreplerden daha küçük olmalarına rağmen, çok saldırgandırlar.

oef_14.jpg

Red Scorpion - Seviye 40

Bu akrepler, derin çöllerde yaşan diğer akreplere göre daha büyük bir evrim geçirmiş, kırmızı vücut rengi nedeniyle de Red Scorpion adını almıştır. Red Scorpion'un boyutları, akreplerin iki katıdır ve hayal edilemeyecek derecede zalimdirler.

oef_23.jpg

Uruchi - Seviye 40

Kara Hırsızların patronudur ve Tang İmparatorluğunun ünlü cesur generalidir. Buraya asi olan alt kesim yandaşlarıyla kaçmıştır ve hırsızlık yapmaktadır. Fakat bir gün Jangan'a dönmeye hazır olacak ve oradakilerden intikam alacaktır.

oef_15.jpg

Red-Eye Ghost - Seviye 41

Red-eye-Ghost, çölün ortasındaki dev kayaların arasında yaşar. Şekli kertenkeleyi andırır, ancak devasa ve kuvvetli enerjiye sahip kırmızı gözü tıpkı şeytan gözüne benzemektedir. Ölü vadide yaşar ve Tarim Basin’den geçen kaplan güvelerini avlar.

oef_16.jpg

Dark-Eye Ghost - Seviye 42

Dark-eye Ghost, çölün ortasındaki dev kayaların arasında yaşar. Şekli kertenkeleyi andırır, ancak devasa ve kuvvetli enerjiye sahip mavi gözü tıpkı şeytan gözüne benzemektedir. Ölü vadide yaşar ve Tarim Basin'den geçen kaplan güvelerini avlar.

oef_17.jpg

Maong - Seviye 43

Maong, Tarim Basin’deki Onglara benzer ve onların siyah kanatlı mutasyona uğramış halidir. Genel olarak Ong'lardan çok daha fazla güçlü ve saldırgandırlar ve gruplar halindedirler. Black Onglar bir arada uçtuklarında kara bir bulut gibi göründüklerinden çölün siyah rüzgar olarak isimlendirilirler ve insanlar onlardan korkar.

oef_18.jpg

Small Bunwang - Seviye 44

Small Bunwang, Hotan'ı yöneten maymun kabilesinin bir üyesidir. Small Bunwang, Bunwang'dan biraz daha küçüktür, ama çok çeviktir. Bungwang'lar gibi çok zekidirler ve küçük fiziklerini bütünlemek için bir arada hareket ederler.

oef_19.jpg

Bunwang - Seviye 45

Bunwang, Hotan'ı yöneten maymun kabilesinin bir üyesidir. Muzigi ile ilişkileri baba oğul ilişkisine benzer. Zeki ve çok vahşidir. Çevrelerindeki goblinler ondan korkar. Düşmanlarına uzun kollarını kullanarak saldırır.

oef_20.jpg

Ultra Blood Devil - Seviye 46

Ultra Blood Devil, Blood Death Flower'den daha güçlü bitki türü goblindir. Onun tarafından lanetlenen insan yaşayan ölü bir bedene dönüşür. Hareket edemezler. Köklerin hareketlerine dikkat edilmelidir.

oef_21.jpg

Golden Spider - Seviye 47

Bu ölümcül zehirli örümcek Hotan civarlarında yaşamaktadır. Golden Spider, altın sarısı gövdesini kuma gizleyerek geçen hayvanlara saldırır.

oef_22.jpg

White Spider - Seviye 48

Bu ölümcül zehirli örümcek Hotan civarlarında yaşamaktadır. White Spider, muhteşem özellikte ördüğü ağını esneterek avını yakalar ve yiyerek öldürür.

oef_24.jpg

Mujigi - Seviye 49

Mujigi, insan gibi iki ayağın üzerinde yürür. Çok zekidir. Bungwang ile ilişkileri baba oğul ilişkisine benzer. Karakoram'daki her şeyi düşman olarak görürler.

oef_25.jpg

Ujigi - Seviye 50

Ujigi, insan gibi iki ayağın üzerinde yürür. Çok zekidirler. Bungwang ile ilişkileri anne oğul ilişkisine benzer. Karakoram'daki her şeyi düşman olarak görürler.

oef_26.jpg

Ishade - Seviye 51

Kar elfi olan Ishade kış ortasında ortaya çıkarlar. Bölgesine giren insanlardan nefret eder. Karakurum donduğunda insanlar Ishade'ye çok dikkat etmelidir.

oef_27.jpg

Hashade - Seviye 52

Kar elfi olan Hashadeler kış ortasında ortaya çıkar. Hashadeler Ishadelerin rakipleridir. İyi geçinemezler.

oef_28.jpg

Blue-Face Spider - Seviye 52

Blue-face Spider, Karakoram'un kar fırtınaları ve soğuk dalgalarıyla dolu derinliklerinde yaşarlar ve buza benzer mavi yüzleri vardır. Bunun bir örümcekten türeyerek evrim geçirdiği ve bir örümcekle benzer bir yaşam biçimi sürdüğü söylenir.

oef_29.jpg

White-Face Spider - Seviye 53

White-face Spider, Karakoram'un kar fırtınaları ve soğuk dalgalarıyla dolu derinliklerinde yaşardı ve buza benzer beyaz yüzleri vardır. Bunun bir örümcekten türeyerek evrim geçirdiği ve bir örümcekle benzer bir yaşam biçimi sürdüğü söylenir.

oef_30.jpg

Penon Fighter - Seviye 54

Penon Fighter buzdan yapılmış yaratıktır ve Himalaya'nın buz gölünde yaşar. Ishyutar bir suikast yapabilmek için devasa bir ordu meydana getirmiştir. Penonlar, buz bıçağından yapılmış sağ kollarıyla düşmanlarını acımasızca keserler.Penon Warrior - Seviye 55

Penon Warriror, Penon Fighter'den daha mükemmel dövüş gücü gösterenlerin güçlüleriyle organize olmuştur. Tek ellerindeki kalkan nedeniyle hem saldırı hem savunmada becerilidirler.Planar - Seviye 56

Planar, Ishyutar'ın Penon gibi yarattığı bir yaratıktır. Penon gibi doğrudan saldıramaz ama harika ve garip bağırmasıyla düşmanın dikkatini dağıtır.Big-Blue Spider - Seviye 57

Karakoram'un derinliklerinde yaşayan Big Blue Spider, Blue-face Spider'in evrimleşmiş halidir. Vücudu, aşırı hava koşullarında hayatta kalmasını sağlayacak kadar devasa oldu. Bu devasa vücut çok sayıda kurbanla ancak beslenebilmektedir.Sonar - Seviye 57

Sonar, İsteklerinde Planar'a benzemektedir ama ondan farklı olarak soğuk dalgaları kontrol edebilir. Soğuk dalgayı istediği gibi kontrol ederek düşmana saldırır.Big-White Spider - Seviye 58

Karakoram'un derinliklerinde yaşayan Big White Spider, White face spider'in evrimleşmiş halidir. Vücudu, aşırı hava koşullarında hayatta kalmasını sağlayacak kadar devasa oldu. Bu devasa vücut çok sayıda kurbanla ancak beslenebilmektedir.
Yeti - Seviye 59

Yeti çok büyüktür ve yüzü bir mamuta benzer. Bölgesine girilmesinden nefret eder ve bölgesine giren insanlara ayırım yapmaksızın saldırır. Karakoram'un derinliklerinde görülür.Evil Yeti - Seviye 60

Evil Yeti, Karakoram'un batı bölgesini yönetir ve Yetilerin patronu olarak Yeti gruplarına liderlik eder. Adımları çok yıkıcıdır ve onunla karşılaşmak sizi büyük zorluğa sokar.


Isyutaru - Seviye 60

Isyutaru, Himalaya'dan sürüldü ve kız kardeşler arasındaki ihtilaf nedeniyle, Himalaya'yı yöneten Kar Tanrısı'nın 2 kızından küçüğü olarak Karakoram'a geldi. Isyutaru nedeniyle Karakurum ölü buzulla örtülür, ölüm bölgesine çevrilir ve bu, Silkroad yolcuları için kötü olur.

DAĞILIM HARİTASI

 

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt