Taiwan Silkroad (Digeam) Full Client

Burak Yo─čun

Administrator
Y├Ânetici
Kat─▒l─▒m
9 Nis 2020
Server
Eris

Merhaba Srolobby Ailesi ­čÖâ

Bug├╝n sizlere yine bir resmi s├╝r├╝m olan taiwan silkroad─▒n clientini payla┼č─▒yorum sorunsuz ┼čekilde indirip kurabilirsiniz. ­čą│
E─čer bilgisayar─▒n─▒zda isro y├╝kl├╝ ise klas├Âr ad─▒n─▒ mutlaka de─či┼čtirmenizi tavsiye ederim.
Aksi halde setup bilgisayar─▒n─▒zdaki var olan isroyu silip tayvan sroyu y├╝kler. ­čÖâ

Full Client:
De─čerli ziyaret├žimiz, ba─člant─▒ i├žeri─čini g├Âr├╝nt├╝leyebilmeniz i├žin, Giri┼č yap veya Kay─▒t ol i┼člemi ger├žekle┼čtirmeniz gerekmektedir.

Alternatif (Google):
De─čerli ziyaret├žimiz, ba─člant─▒ i├žeri─čini g├Âr├╝nt├╝leyebilmeniz i├žin, Giri┼č yap veya Kay─▒t ol i┼člemi ger├žekle┼čtirmeniz gerekmektedir.

0rc

Yeni ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
18 A─ču 2020
Server
Efes
Digeam da bildi─čim kadar─▒yla ├╝ye olur iken Telefona ├ťyelik Aktivasyon Kodu Gelmeme Sorunu vard─▒ d├╝zeldimi ?

0rc

Yeni ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
18 A─ču 2020
Server
Efes
Bana Gelmiyo Malesef Bir Çok kere denememe Ragmen elinde hazır kayıt olan var ise bana atabilirmi kayıt acıp kullnmayan
Art arda mesaj at─▒ld─▒─č─▒ i├žin bir ├╝st mesaj─▒n─▒z ile bu mesaj─▒n─▒z birle┼čtirildi:

Yokmu yard─▒mc─▒ olacak bir arkada┼č bana ├╝yelik alacak bana aktivasyon kodu gelmiyo 10 larca kez denedim.

Son d├╝zenleme:

Bu i├žeri─či g├Âr├╝nt├╝leyen kullan─▒c─▒lar (Kullan─▒c─▒: 0, Ziyaret├ži: 1)

├ťst Alt