• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Burak Yoğun

Administrator
Kurucu
Server
TRSRO Knidos
gg_85ff35f73783cb4601.png

Merhaba Srolobby Ailesi 🙃

Bugün sizlere yine bir resmi sürüm olan taiwan silkroadın clientini paylaşıyorum sorunsuz şekilde indirip kurabilirsiniz. 🥳
Eğer bilgisayarınızda isro yüklü ise klasör adını mutlaka değiştirmenizi tavsiye ederim.
Aksi halde setup bilgisayarınızdaki var olan isroyu silip tayvan sroyu yükler. 🙃

Full Client:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Digeam da bildiğim kadarıyla üye olur iken Telefona Üyelik Aktivasyon Kodu Gelmeme Sorunu vardı düzeldimi ?

Bana Gelmiyo Malesef Bir Çok kere denememe Ragmen elinde hazır kayıt olan var ise bana atabilirmi kayıt acıp kullnmayan

Yokmu yardımcı olacak bir arkadaş bana üyelik alacak bana aktivasyon kodu gelmiyo 10 larca kez denedim.

Bir kaç sene önce bamboo serverinde oynamıştım hala aktif mi ? orada hazırda 110 lvl 1 parti charım vardıda :D

Bana Gelmiyo Malesef Bir Çok kere denememe Ragmen elinde hazır kayıt olan var ise bana atabilirmi kayıt acıp kullnmayan
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

Yokmu yardımcı olacak bir arkadaş bana üyelik alacak bana aktivasyon kodu gelmiyo 10 larca kez denedim.
Dostum ben basardim hesap acmayi

SMS icin
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
suradan bir telefon sectim, oldu. Ayrica hesaba giris yapip silkroad'i da aktiflestirmek gerekiyor sanirim :)

1605730128561.png

Bizim gamegamidede etkinlik var silk çekme etkinliği
Dostum ben basardim hesap acmayi

SMS icin
suradan bir telefon sectim, oldu. Ayrica hesaba giris yapip silkroad'i da aktiflestirmek gerekiyor sanirim :)

Ekli dosyayı görüntüle 1221
Tşkler cevabın için Gamegami açılınca gerek kalmadı buraya artık. gamegamiye calısıyoruz artık zeyd bana minnettar:=)

Bizim gamegamidede etkinlik var silk çekme etkinliği

Tşkler cevabın için Gamegami açılınca gerek kalmadı buraya artık. gamegamiye calısıyoruz artık zeyd bana minnettar:=)
dostum suradaki silk miktarina bak sonra oynamaya emin misin karar ver :)

dostum suradaki silk miktarina bak sonra oynamaya emin misin karar ver :)

Oyunun değerli bir eşyasının kolay elde edilebilir olması orayı öldürür ne aşırı abartı rakamlar nede ufak düşük rakamlar ortası bir şey :)
Bide buradaki silk dolar endeksli olmadığı için aşırı ucuz bir oyuncu oyundaki değerli birşeye sahip olmak istiyorsa arz talep meselesi isteği için biraz harcamak zorunda :)

Denemek isteyen arkadaşlar için ufak bir not, oyun dış iplere kapalı c9 veriyor :)
Tayvan vpn'i ile giriş yaptım oyun resmen bomboş

Bana Doğrulama Kodu Gelmiyor Nasıl Düzeltebilirim ?
Anlık sms kodu alabileceğin sistemler mevcut hesabındaki numarayı değiştirebilirsin veya farklı bir numara deneyerek kod almaya çalışabilirsin.
Normalde kodun gelmesi gerek eğer ülkemizin numaralarına bir bloke yoksa.

Geri