• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

WTS WTS JOYMAX ACC SİLK

aferikli

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
İSRO Theia
İletişim Bilgileri:
  • Adı & Soyadı: AHMET FURKAN ERİKLİ
  • Server: Eris
  • Oyun Nick: Madness_Dmg
  • İstenilen Karşılık : FİYATLAR AŞAĞIDA BELİRTİLDİĞİ GİBİDİR

İtem Alım & Satım Bilgileri:
  • İtem Adı: JOYMAX ACC SİLK (YALNIZCA JOYMAX ÜYELİĞİ)
  • Kaç Degree Olduğu: 0
  • Sos Olup Olmadığı: hayır
  • Blue Özelliği: hayır

50 SİLK 25 TL 100 SİLK 55 TL 300 SİLK 155 TL 500+25 SİLK 265 TL 700+50 SİLK 365 TL 1000+100 SİLK 515 TL ALIM YAPMADAN ÖNCE STOK VE GÜNCEL FİYAT BİLGİSİ İÇİN SADECE WATSAPP TANA MESAJ TINIZ 536 969 10 07

Sanırım not düşmeyi unutmuşsun senin yerine notu ben düşeyim alacaklara, Bu silk Brezilya Silkidir. Aynı zamanda satış anında satıcı kişi charlarınıza girip silki kendisi yüklemektedir. Şimdiden alıcı tarafa ve satıcı tarafa hayırlı olsun, İyi satışlar.

Sen gerçekten saticimisin merak ettim.Karsidaki kişi oyunu pek bilmiyor olabilir.Ornegin ben bu siteden ve birkaç siteden forumları okuyarak öğrenmeye çalışıyorum. Bu şekilde bir davranisla gerçekten senden Gold alan varmı çok merak ediyorum.

Kardesim arkadasin sattigi brezilya silktir. Sadece joymax dedigi odur ve id pw alir chara girip kendi yukler size epin versede vpn acmadan yukleyemezsiniz ve ban riski vardir yasal degildir. Kendileri alir 1 lvl charlarla silk item alip satarlar golda cevirip sitelere satarlar ki main charlarini vip yapsinlar insanlari kandirmayin butun ayrintisiyla anlatin

Kardesim arkadasin sattigi brezilya silktir. Sadece joymax dedigi odur ve id pw alir chara girip kendi yukler size epin versede vpn acmadan yukleyemezsiniz ve ban riski vardir yasal degildir. Kendileri alir 1 lvl charlarla silk item alip satarlar golda cevirip sitelere satarlar ki main charlarini vip yapsinlar insanlari kandirmayin butun ayrintisiyla anlatin
soran oldu da anlatmadık mı kardeşim. bak yukarda yazıyorum wp den iletişime geçin diye. keşke az okusan

JOYMAX YAZISININ NERESİNİ ANLAMADIN TAM OLARAK ?
üslubunda bir problem var sanırım? burası bir forum sitesi ve oyunu hiç bilmeyen insanlar bile buraya gelip bilgi toplayıp 0 dan başlayabilmeli. üstünde bir top stres var galiba bence onu atmalısın erken yaşlandırır seni :) onderin açıklaması +1 bu arada silki yükletmek isterseniz epin olarak alamazsınız kişinin çarınıza girip yüklemesi gerekir iyi forumlar

Geri