• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru Yazılı olmayan pvp kuralları

Bora

Daimi Üye
Daimi Üye
Server
TRSRO Troya
özellikle 1v1 pvp lerde yazılı olmayan birtakım kurallar belirlenmiş. mesela china çarların wall açmaması bowun sürekli ittirme kullanmaması, str çarların snow kullanmaması vs. bana bu tarz kurallar saçma geliyor açıkçası. yani atıyorum ben bow playerıyım, kendi skillimi istediğim gibi kullanmamı gerektirmez mi bu ? Belki sırf bu skill avantajı için bow açtım. Bu pvp kuralları özellikle çin ırkı oyuncularını bir hayli sıkıntıya düşürüyor ve üzerinde baskı yaratıyor. Bildiğiniz üzere iSro da avrupanın çine karşı bariz üstünlüğü var. bir warrior istediği gibi ittirir, kaktırır, yatırır warlocksa stun atar clericse eşşek gibi heal basar, ama laf eden yok. Bence tek kural karşı tarafın bufflarını basmayı beklemek olmalı. Yani bir blade istediği kadar yatırsın ittirsin, bir bow istediği kadar tepsin isteyen snow isteyen wall açsın. Kendine avantaj sağlayacağını düşünüyorsa bir player bunları kullanmalı değil mi ? Tabii bunlar benim düşüncelerim. Sizler ne diyorsunuz bu konuda ?

PVP ye karışmak ve buff konusu dışında ben hiçbirşeyi dinlemem açıkcası. Birde STR charların snow basmaması olabilir. STR charın snow açması nedir ya :D TRSro da gördüm bunu ilk ^^ Diğer herşey senin stratejin, playerlığın ve buildine dayalı birşey sonuçta. Mesela geçen betada adam bana bowda 5li ok kullanıyorsun, kullanma dedi. Hayatımda gördüğüm en saçma soru benim main skillerimden biri neden kullanmayayımki abi? Senin main skilinde stun ve ittirme var sürüyle benim dmg i önleyebilecek ve zaman kazandıracak tek skilimi gerçekten kullanmamamı istemek saçmalıkdır yani. Gibi gibi bir çok saçmalık var benim gördüğüm. Bu yüzden pvp de 2 kuralım var benim tahminen. Pvp ye karışma ve buff dışında tahammülüm pek yok.

Geri