• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Zeugma Hayırlı Olsun

deepblack

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
Sonunda yeni bir server açıldı bakalım bu kargaşaya son verecekmi görücez

zeugma

Yeni oyuncular veya çok geride kalmış olan kişiler tercih edecek diye düşünüyorum, yani sunucularınızda fark olmayacaktır. Şöyle düşünebilirsin oyuncular az veya çok oynadığı yere emek vermiş, bırakıp yeni sunucuya geçeceklerini düşünmüyorum. Sen olsan geçer misin?

Geç Kalanlar İçin Bu Server , Gelmesi De Gayet Güzel Oldu

Yeni oyuncular veya çok geride kalmış olan kişiler tercih edecek diye düşünüyorum, yani sunucularınızda fark olmayacaktır. Şöyle düşünebilirsin oyuncular az veya çok oynadığı yere emek vermiş, bırakıp yeni sunucuya geçeceklerini düşünmüyorum. Sen olsan geçer misin?
benim şuan sdevıllı 51lw nukerim var troyda onu bırakıp buraya gelicem misal troy çok karmaşa içinde o nedenle ben geçiyorum dostum yani onu soruyor isen :)

benim şuan sdevıllı 51lw nukerim var troyda onu bırakıp buraya gelicem misal troy çok karmaşa içinde o nedenle ben geçiyorum dostum yani onu soruyor isen :)
Karmaşadan kastın nedir? O sunucuyu bilmiyorum ama S devil ender bir şey yazık olmaz mı

Karmaşadan kastın nedir? O sunucuyu bilmiyorum ama S devil ender bir şey yazık olmaz mı
dostum nerede büyük yayıncı nerede büyük guild troyda bununda yarattıgı bir kaos var ister istemez.

sdevıl yazık olmazmı konusu iddaalı bir oyuncu degilim zevkine oynuyorum oyunda kral olucam vs dertlerim yok öyle derdi olanlar için yazık olur ama beni okadar etkileyen birşey degil :)

Geri