• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Aeolus Sunucusunda 100 Level Karakter ile Bir Günde Yapılanlar.

onder

Onursal Üye
Onursal Üye
Server
RSRO Ares
Öncelikle şunu söylemem gerekiyor sunucuda gold botlar yüzünden aktivite sayısı cidden çok sınırlı bu yüzden her istediğiniz zaman birilerini bulmanız kolay değil. Bundan dolayı sunucuya başladığımdan bellidir solo bir şekilde sadece kendi emeğimle biryerlere gelmek için uğraştım hatta öyleki sunucu ilk açıldığı günden bellidir oynuyorum (yaklaşık 4 sene fakat sık sık uzun aralar vererek yani toplam oynama sürem sunucudaki 6-8 ay diyebilirim.) Bu zamana kadar sunucuya tek kuruş yatırmadan (BOT parası hariç) istediğim şekilde, zevkime göre oyunumu sürdürmeye devam ettim (oyun içi ticaretten anladığım için hiç gerek olmadı). Ama artık sunucu gold botlar yüzünden giriş süresini 3 ila 5 saat arasına çıkardığından mecburen VIP aldım ve sunucuya ilk yatırırımımı yapmış oldum. (Birdahaki aylarda eğer ara vermezsem almayı düşünüyorum fakat oyun içi biriktirdiğim goldları TL'ye çevirerek yapacağımdan cebimden bir şey çıkmayacak.)

Bu videoda'da gün boyunca nasıl zaman geçirdiğim, neler yaptığım, nasıl zevk aldığım, oyuna para yatırmadan istendiği takdirde çok rahat gelişebileceğinizi gösteren aynı zamanda bir ipucu/öneri niteliğinde vidodur. (tabiki bu videoda olmayıp ama uyguladığım birçok oyun içi ticaret taktiği var.) İyi seyirler.

Geri