• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

İsro başlangıç için Server

sakkara

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Silkroad online oynuyabilmek için sıfır bir sistem topladım en az 5 yıldır da oynamıyorum private serverleri saymazsak hangi Server den başlamalıyım

Son zamanların en popüler isro serveri eristi oda celeus ile birleşip hemera ismini aldı dilersen burayı deneyebilirsin.
Dilersen de en son açılmış isro serveri olan tyche sunucuna bir şans verebilirsin :)

Silkroad online oynuyabilmek için sıfır bir sistem topladım en az 5 yıldır da oynamıyorum private serverleri saymazsak hangi Server den başlamalıyım
hemera serverine başlamak istersen 127 lvl spear nuker ve 113 lvl wizard çarım satılıktır :)

Teşekkür ederim kardeşim 0 dan kasmak istiyorum

Merhaba, isro da biraz fazla para harcaman gerekiyor zevkini çıkartayım diyorsan sorun yok ama Silkroad Online Resmi Türkiye Serverlarını Tavsiye ederim şuan 100 Cap ta oyun.

Stabil sabit bir piyasa tercihin ise, saçma sapan fiyatlar vs. istemiyorsan iSro eski serverları tavsiye ederim. Ama fark etmez ben bir iteme 500-1000 veririm sonraki dg de bi daha veririm diyorsan TRSro ve iSro yeni serverleri tavsiye ederim :D

Geri