• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Konuya tek içerlenen ben değilmişim neyse ki bu mutlu etti :D Bilmeyen arkadaşlarımız için üşenmedim güzel bir konu hazırladım;

GameGami bu paylaşımı ile Türkiye'de Private algısını yıkmıştır.

Resmi elden, vur kaç olmadan efsane bir oyun yapıyorlar.
Hayırlısı olsun.

Bu Silk Fiyatlarıyla +15 i herkes basabilecek Hayaldi Gerçek oldu :=)

Ben şahsen çok beğendim fiyatları ve rank sisteminin olması çok güzel olacak. Ellerine sağlık çok güzel server yapıyorlar 👏

Son düzenleme:
Şu an tek bir şey kaldı gözümde bir oyuncu olarak resmi sürümdeki ch skill sistemimi olacak yoksa eski halindemi 🤠
Eğer eski sistem olursa force çarlara abanırız ama yeni sistemi olursa skilleri force çar açarsak buildden vazgeçmek zorundayız bakalım bu konuya ne diyecekler :)

Şu an tek bir şey kaldı gözümde bir oyuncu olarak resmi sürümdeki ch skill sistemimi olacak yoksa eski halindemi 🤠
Eğer eski sistem olursa force çarlara abanırız ama yeni sistemi olursa skilleri force çar açarsak buildden vazgeçmek zorundayız bakalım bu konuya ne diyecekler :)
Cap Atlama Kaç Ay/Yıl Da Bir Olur

Benim tahminim yeni sistem olur baksana joymax 80 cap açılmasına izin vermemiş skillere dokunulmasına izin vereceğini sanmıyorum

Yalnız gerçekten Silk fiyatları beklediğimden iyi çıktı şahsen ben 300-350 TL arası bekliyordum. Umarım F10'dan fiyatlarla oynamazlar :)

Benim tahminim yeni sistem olur baksana joymax 80 cap açılmasına izin vermemiş skillere dokunulmasına izin vereceğini sanmıyorum
Skill sistemini değiştirmeleri gerektiğini düşünüyorum.
Çünkü şu an ki ch skill sistemi eu karakterlere karşı dengelenmesi için hazırlanmış eğer dokunmazlarsa skill sistemi çöp olur.
Eskiden hiç yoktan blade açıyorsak force-fire açar keyfimize bakıyorduk ama şuanki sistemde blade-force açarsan ne cold-fire-lightning açabiliriz bakalım neler yapacaklar. 🤠

Rank sistemininde olması gerçekten süper olmuş. Tamamen rekabeti arttıracak, insanlar sürekli yarış içinde olacak ve en güzeli eskisi gibi insanlar uniq bekleyecek :)

Rank sistemininde olması gerçekten süper olmuş. Tamamen rekabeti arttıracak, insanlar sürekli yarış içinde olacak ve en güzeli eskisi gibi insanlar uniq bekleyecek :)

Kale savaşında birini kestiğini düşünsene siteye düşüyor dehşet bir şey olur.

[BurakYogun] has killed by [DarkJokes]

İlk kez bir oyuncu olarak uzun süreden sonra bu kadar heyecanlandım :geek:

Geri