• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru Login Hatası

falloutboy

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Arkadaşlar selamlar, son zamanlarda bu hatayı almaya başladım. Ticket attım düzelttik dediler ama birkaç gün sonra tekrar oldu. Nedir nasıl düzeltilir bilen yardımcı olabilecek var mıdır?7b3f0a66-ba6c-4e45-a004-71e80cb6a9c4.jpg
Not: Alakası var mıdır bilmiyorum ama bazen 1 char masaüstü 1 char laptop açıyorum maksimum. iki hesap da bunu veriyor çok sık olarak. 10 denemenin 9u diyebiliriz.

Arkadaşlar selamlar, son zamanlarda bu hatayı almaya başladım. Ticket attım düzelttik dediler ama birkaç gün sonra tekrar oldu. Nedir nasıl düzeltilir bilen yardımcı olabilecek var mıdır?Ekli dosyayı görüntüle 3949
Not: Alakası var mıdır bilmiyorum ama bazen 1 char masaüstü 1 char laptop açıyorum maksimum. iki hesap da bunu veriyor çok sık olarak. 10 denemenin 9u diyebiliriz.
Hatanın tam olarak ne yazdığını detaylı şekilde yazar mısın?

Görünüyor fakat orada yazan hatanın tam metni gerekiyor.
The required information necessary to connect to the game was not found.
visit to the silkroad homepage to fill additional information.
confirme basınca ana sayfayı açıyo sitenin orda da hiçbişey yok hesaba girince de bişey yok eksik doldurulması gereken. zaten giriyordum sorun yoktu birden oldu.

The required information necessary to connect to the game was not found.
visit to the silkroad homepage to fill additional information.
confirme basınca ana sayfayı açıyo sitenin orda da hiçbişey yok hesaba girince de bişey yok eksik doldurulması gereken. zaten giriyordum sorun yoktu birden oldu.
Oyuna bağlandığın bilgilerde sorun buluyor client. Üyeliğin joymax mı jc planetmi?
Ayrıca her 2 üyelik çeşitinde kullanıcı sözleşmelerini kabul ettin mi?

tabiki sözleşmeleri kabul ettim yoksa önceden oynayamazdım. biri joymax biri jc planet ikisi de yapıyor. teknik kısmını pek bilmiyorum hocam hangi bilgiler olabilir ki? herşey normalken birden oldu. bir de id pw yazıyorum direkt bu hatayı veriyor, ikinci şifreyi de sormadan.

tabiki sözleşmeleri kabul ettim yoksa önceden oynayamazdım. biri joymax biri jc planet ikisi de yapıyor. teknik kısmını pek bilmiyorum hocam hangi bilgiler olabilir ki? herşey normalken birden oldu. bir de id pw yazıyorum direkt bu hatayı veriyor, ikinci şifreyi de sormadan.
Birisi joymax diğeri jc planet ise ve botla girdiyorsan büyük ihtimal client çakışıyor ve sistemsel hataya sebep oluyor.
Çünkü botsuz joymax üyeline girdin çıktın diyelim botlada jc planet üyeline giriş denettiğini farz edelim anlık erişim satın almaya çalışırkende client ve bot bozulur. Tavsiyem 2 çar oynuyorsan mutlaka aynı üyelik tipini kullan çünkü bu hatayı ilk defa görüyorum diyebilirim.

Geri