• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru Myra da konsinye

sniperwars

Daimi Üye
Daimi Üye
Server
JSRO 長安
Uzun süredir thief konsineye mal koyamıyorum gün içerisinde ne zaman denesem hep yatırım kapandı hatası veriyor. Bugta falamı kaldı bilen varmı ?

Yeterli sayıda black stone birikmiyorsa kervan çıkmaz büyük ihtimal ya problem budur yada sistemsel bir hata vardır

Yeterli sayıda black stone birikmiyorsa kervan çıkmaz büyük ihtimal ya problem budur yada sistemsel bir hata vardır
Hocam specialty god box demek istediniz sanırım. Çarlar botta kaaiyor , gün içerisinde 1 defa job npcsine uğrayıp konsinye ye mal bırakıp blue veya black stone alıyor . Hunter olan çarda sıkıntı yok thief de günlerdir ne elle nede botla konsinye yapamadım. Bug ise nereye yazmak gerek ?

Hocam specialty god box demek istediniz sanırım. Çarlar botta kaaiyor , gün içerisinde 1 defa job npcsine uğrayıp konsinye ye mal bırakıp blue veya black stone alıyor . Hunter olan çarda sıkıntı yok thief de günlerdir ne elle nede botla konsinye yapamadım. Bug ise nereye yazmak gerek ?
Şu alandan üyeliğinizle giriş yapıp sunucuyu myra seçin daha sonra durumu izah edin incelemeye alırlar
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Silkroad Online Türkiye Destek Ekibi ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Gerekli kontrollerin sağlanması üzerine belirtmiş olduğun konuyu teknik kadromuza iletilip, incelemesi sağlayacağım. Eğer bir iyileştirme çalışmasına gerek duyulursa bunun kesinlikle yapılacağını unutma.
Bildiriminiz için teşekkür ederim.

Oto cevap sanırım .

Geri