• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Burak Yoğun

Administrator
Kurucu
Server
TRSRO Knidos
gg_d1b675f689bacd7480.png

Merhaba Srolobby Ailesi :)

Bildiğiniz üzere isrodaki lanet şarj sistemi kasılmamıza aşırı engel bir halde.
Önceden botlarımızı 300 dakikada bir dc yedirip girdiğimizde barımız doluyor sorunsuz kasmaya devam ediyorduk.

Fakat bu olay uzun bir süre önce düzeltildi.
Yine eskisi gibi aralıksız kasmak için bu kez 170 dakikada oyundan dc yedirip tekrar giriş yaptıracağız.

Yapmanız gereken ayar görselde gördüğünüz gibidir.
Bu alana gitmek için bot menünüzde Koruma → Dönüş kısmına geliniz.
Ardından ''Şu kadar sürede bir bağlantıyı kes'' yazan alanı işaretleyip 170 yazın.

pj3dcr2.png

Daha sonra dolu şarj barı ile iyi kasılmalar 😁

9ox387y.png

Her server için bağlantıyı kesmek yeterli olmuyor. Mesela eris serverinde şehre gitmeden bağlantıyı kesersen pil dolmuyor. Ama Aether'de oynarken dediğin durum geçerli...

Slotta dc yedirdiğimizde bar dolmuyor? Tyche serverinde geceli değil mi

Slotta değil, şehre döneceksiniz şehirde dc yiyeceksiniz girdiğinizde bar sıfırlanır. Eğer 8/8 partiniz varsa bar sıfırlamayı önermem. Bazı charlar dc yiyor bazıları yemiyor çok sıkıntı oluyor. Ben 3 parti 8/8 charı kesinlikle şehre dön dc yedir yapmazdım, gayette iyi sonuçlar alırdım.
Kısaca, sizin durumunuzda şehre dön bağlantıyı kes olayı yeterli.

saygılar.

Bugün bir karakterimi şehirde slotta yolda dağdan derede tepede her yerde mob kesip dc yedirdim bar dolmadı

önceden şehir dışında da dc yedirseniz bar yenileniyordu. 5-6 ay önceydi galiba bu olay düzeltildi ve sadece şehirde dc attırınca barlar yenileniyor. ancak saatlerce şehirde beklemiş bir çar değil. dışarıda moba atak yapmış bir çarı şehre çekip, çok uzun süre afk bırakmadan dc attırmanız lazım. 1-2 saat şehirde duran çarı dc attırırsanız barınız yenilenmez, eğer gold ptler için yapacaksanız bu ayarı, şehre dön bağlantıyı kes kısmını işaretleyiniz

Geri