• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

merhaba bu uniqleri dalmadan es geçior bununla ilgili bir gelişme yaptınız mı acaba ?

FGW'de Uniqleri görmezden gelip geçiş yapıyor bununla ilgili bir ilerleme oldu mu ?

Bendede uniqleri bazen dalıyor bazen boş geçiyor bottan kontrol ettim radius 10.0 alanını kontrol ettiğini söylüyor ama kontrol ettiği an o alanda mob olmasına rağmen mob olmadığını söylüyor ve gezinmeye devam ediyor bazı yerlerde mobları kesiyor ama genelde kendi görmüyor moblar vurursa görüyor pluginlerim güncel ama halledemedim 2 gündür uğraşıyorum dc adresimi özelden verdim çok kısa vaktini ayırırsan çok mutlu olurum kral tw ve Anydesk verebilirim

GÜNCEL OLANI NEREDEN ULAŞABİLİRİM ? Birde uniqleri hiçbir şekilde görmüyor flame mountainden bahsediyorum ayrıca fgw içerisinde sürekli olarak dimension taşı açmaya çalışıyor üzerinde olmamasına rağmen açmayı deniyor sc de dimension taşı ile birşey yok pluginden kaynaklı yapıyor

Son düzenleme:
GÜNCEL OLANI NEREDEN ULAŞABİLİRİM ? Birde uniqleri hiçbir şekilde görmüyor flame mountainden bahsediyorum ayrıca fgw içerisinde sürekli olarak dimension taşı açmaya çalışıyor üzerinde olmamasına rağmen açmayı deniyor sc de dimension taşı ile birşey yok pluginden kaynaklı yapıyor
Eklenti v1.5.5 ise günceldir
Scriptleri kullanırken yapmanız gereken taşı açıp haritaya ışınlanıp kasılma alanına indirdiğiniz scripti tanımlayıp botu başlatmanız
Eklentidende general ve unique kısmını only count olarak işaretlemeniz gerek.

Bendede uniqleri bazen dalıyor bazen boş geçiyor bottan kontrol ettim radius 10.0 alanını kontrol ettiğini söylüyor ama kontrol ettiği an o alanda mob olmasına rağmen mob olmadığını söylüyor ve gezinmeye devam ediyor bazı yerlerde mobları kesiyor ama genelde kendi görmüyor moblar vurursa görüyor pluginlerim güncel ama halledemedim 2 gündür uğraşıyorum dc adresimi özelden verdim çok kısa vaktini ayırırsan çok mutlu olurum kral tw ve Anydesk verebilirim
Eklenti arayüzünden neye dalıp neye dalmaması gerektiğini ayarladın mı?

Eklenti arayüzünden neye dalıp neye dalmaması gerektiğini ayarladın mı?
Eklenti arayüzünde mob seçimini göremedim eklenti arayüzünde kendisi gördüğü moblar oraya geliyor ve görmediğinde gidiyor ben mi yanlış biliyorum acaba bahsi geçen kısmın fotoğrafı var mı acaba yoksa general elite party giant kısmını felan diyorsanız onları ayarlıyorum çünkü oynadığım sunucuda o mobların hepsi elite olarak geçiyor

Eklenti arayüzünde mob seçimini göremedim eklenti arayüzünde kendisi gördüğü moblar oraya geliyor ve görmediğinde gidiyor ben mi yanlış biliyorum acaba bahsi geçen kısmın fotoğrafı var mı acaba yoksa general elite party giant kısmını felan diyorsanız onları ayarlıyorum çünkü oynadığım sunucuda o mobların hepsi elite olarak geçiyor
Eğer oynadığın private ise yardımcı olma şansım yok
Fakat resmi sürümlerden birisi ise girdiğin fgw haritasının mobuna göre only count işaretle ki seçtiğin moblara saldırsın

5v54x1l.png

Eğer oynadığın private ise yardımcı olma şansım yok
Fakat resmi sürümlerden birisi ise girdiğin fgw haritasının mobuna göre only count işaretle ki seçtiğin moblara saldırsın

5v54x1l.png
Hepsi elite olarak geçiyor mobların o yüzden elite işaretlemem yeterli oluyor sadece ama bazılarını kesiyor bazılarını es geçiyor akşam müsait olduğun bir saat verirseniz o saatde tw veya Anydesk hazırlayabilirim 20 dakikanı ayırırsan kral discord kullanıyorsan dc adresimi yazdım eklersen daha iyi olur

Hepsi elite olarak geçiyor mobların o yüzden elite işaretlemem yeterli oluyor sadece ama bazılarını kesiyor bazılarını es geçiyor akşam müsait olduğun bir saat verirseniz o saatde tw veya Anydesk hazırlayabilirim 20 dakikanı ayırırsan kral discord kullanıyorsan dc adresimi yazdım eklersen daha iyi olur
Bunun sebebi script içindeki attackarea alanı mobların gezmelerinden dolayı dışarda kalması olabilir
AttackArea, 18 ise AttackArea, 25 şeklinde scriptte düzenlemeler yapıp tekrar kasılma alanından bota tanımlayın büyük oranda kesmediği mobları da kesecektir.

Bunun sebebi script içindeki attackarea alanı mobların gezmelerinden dolayı dışarda kalması olabilir
AttackArea, 18 ise AttackArea, 25 şeklinde scriptte düzenlemeler yapıp tekrar kasılma alanından bota tanımlayın büyük oranda kesmediği mobları da kesecektir.
Teşekkür ederim bu olabilir ben radius alanını değiştirmiştim hata yapmışım gözden kaçırmışım akşam deneyeceğim attack area 18 attack alanı ozaman ben radius sanmıştım 🤚😊

Eklenti v1.5.5 ise günceldir
Scriptleri kullanırken yapmanız gereken taşı açıp haritaya ışınlanıp kasılma alanına indirdiğiniz scripti tanımlayıp botu başlatmanız
Eklentidende general ve unique kısmını only count olarak işaretlemeniz gerek.
oraya işaretlemekle düzelmiyor uniqleri görmezden geliyor direkt
ayrıca fgw girdigimde işe bot sürekli hata veriyor Pluginden kaynaklı olarak
fgw taşını envanterde bulmaya calısıyor ve acmaya calısıyor sürekli olarak bunu yaptıgından dolayı phbot pinge maruz kalıyor

oraya işaretlemekle düzelmiyor uniqleri görmezden geliyor direkt
ayrıca fgw girdigimde işe bot sürekli hata veriyor Pluginden kaynaklı olarak
fgw taşını envanterde bulmaya calısıyor ve acmaya calısıyor sürekli olarak bunu yaptıgından dolayı phbot pinge maruz kalıyor
Benim paylaşmış olduğum hiç bir script fgw taşı açmaya çalışmaz.
Kendiniz editlediyseniz bilemem benim paylaştıklarımda siz taşı kendiniz açıp haritaya ışınlanınca indirdiğiniz scripti tanımlayıp botu başlatmanızla çalışan bir sistem.

Benim paylaşmış olduğum hiç bir script fgw taşı açmaya çalışmaz.
Kendiniz editlediyseniz bilemem benim paylaştıklarımda siz taşı kendiniz açıp haritaya ışınlanınca indirdiğiniz scripti tanımlayıp botu başlatmanızla çalışan bir sistem.
Hemşeriymişiz kral 👑😊❤️
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

Bende attack are 18 vs yok kodlar şöyle kontrol edip düzeltmem gereken yeri söyler misin kral acaba
# ______________________________ Events ______________________________ #

# Attack all mobs around using the bot config. Ex: "AttackArea" or "AttackArea,75"
# Will be using radius maximum (75 approx) as default
def AttackArea(args):
# radius maximum as default
radius = None
if len(args) >= 2:
radius = round(float(args[1]),2)
# Check position
p = get_position()
# stop bot and kill mobs through bot
if getMobCount(p,radius) > 0:
# stop scripting
stop_bot()
# set automatically the training area
set_training_position(p['region'], p['x'], p['y'],p['z'])
# set automatically the radius to avoid setting conflict
if radius != None:
set_training_radius(radius)
else:
set_training_radius(500.10)
# start to kill mobs on other thread because interpreter lock
Timer(0.005,AttackMobs,[COUNT_MOBS_DELAY,False,p,radius]).start()
# otherwise continue normally
else:
log("Plugin: No mobs at this area. Radius: "+(str(radius) if radius != None else "Max."))
return 0

Son düzenleme:
Merhaba. Emeğin için teşekkürler. Ancak bi problemle karşılaştım bugün deneyince. Char büyük gemilere geldiğinde unıqı asla görmüyor. Unıqe gelinceye kdr hiç bir problem yok ancak unıqı es geçiyor ve pluginde areada mob yok deyip devam ediyor. Range 50 ye ayarlı, pluginden moblar işaretli, plugin güncel son versiyonunda. Acaba problem nedir? Teşekkürler şimdiden.

Selamlar @ufkgzl ve @cancan420 kısa sürede tüm scriptleri elden geçireceğim deprem bölgesinde yaşadığım için yıkılması gereken bazı binalar mevcut mahalleye interneti dağıtan kutuyu söküp başka bir yere taşıdılar bir süre internetim olmayacak internet erişimim normale döndüğünde kısa sürede ilgilenip eksikleri gidereceğim

KONU HORTLADI....
PRİVATE serverde FGW deniyorum.. her moba saldırmasını istemiyorum. ve 2 .gemiden sonra SERENES ve 2 adet box kutusunu açmasını istiyorum. nasıl yapabilirim. PHBOT

Arkadaşlar benim çok basit bir sorunum var fgw de herşeyi yapıyor unique gelince 3-4 kere vurup scripit e devam ediyor unique ölmeden gidiyo neden olur bilenlerin yardımına ihtiyacım var

Geri