• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru silkroad job rank

Thekillinggmoon

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
KSRO 초원길
Merhaba jobım 1 rank acemi hırsızdı birkaç kişi kestikten sonra tekrar baştan 10 ranka döndü üst rütbeye atlamadım bunun sebebi ne olabilir oyunla alakalı bir bug mı oldu yoksa job seviyesi ile mi alakalı bir durum? Job 84 karakter de 93 level

Merhaba jobım 1 rank acemi hırsızdı birkaç kişi kestikten sonra tekrar baştan 10 ranka döndü üst rütbeye atlamadım bunun sebebi ne olabilir oyunla alakalı bir bug mı oldu yoksa job seviyesi ile mi alakalı bir durum? Job 84 karakter de 93 level
Job ranklarında şöyle bir durum söz konusudur sen ilk rütbeden farklı bir rütbeye geçtiğinde onun ilk basamağı olan rank 10 olursun adam kestikçe rank 9 8 7 diye 1e kadar düşer sonra yanindaki rütben değişir jobtaki rütbelerin işleyişi böyledir.
Örnek verecek olursak Hunter Beginner Rank 1idi rütben adam kestin Trainee Rank 10 olursun bu şekilde adam kestikçe yanindaki Rank kismı değişir ve bir sonraki rütbeye geçersin.

Benimki daha farklı oldu işte acemi hırsız rütbe 1dim adam kesince tekrar acemi hırsız rütbe 10 oldum bu neden olabilir isim değişmedi yani

Benimki daha farklı oldu işte acemi hırsız rütbe 1dim adam kesince tekrar acemi hırsız rütbe 10 oldum bu neden olabilir isim değişmedi yani
Önceki rütben ile şimdikine ait 2 adet görsel eklersen akşama inceleyip yardımcı olayım.
Ya çok ölmüşsündür rankın düşmüştür yada çok öldürmüşsün rankın yükselmiştir bu 2 seçenek dışında başka bir şey olmaz.

Rank 1 hali için görsel yoktu ama Haziran'dan bu görsel var diğeri de şuanki halin ekran görüntüsü 1e kadar düşmüştü bir anda 10a geri gitti

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2022-08-13 at 11.23.34.jpeg
    WhatsApp Image 2022-08-13 at 11.23.34.jpeg
    111.1 KB · Görüntüleme: 11
  • thief 2.PNG
    thief 2.PNG
    662.5 KB · Görüntüleme: 11
Rank 1 hali için görsel yoktu ama Haziran'dan bu görsel var diğeri de şuanki halin ekran görüntüsü 1e kadar düşmüştü bir anda 10a geri gitti
O zaman sunucudaki ayni jobtaki diğer oyuncular sizden çok karşı jobtaki oyuncuyu kestiyse rankınız ona göre düşmüştür isroda bunu test edecek çok fazla oyuncu olmadığı için pek fark edilen bir şey değil sanırım.

bu arada gamegamiye sordum benzer sorun yaşayan arkadaşlar olursa sonradan görmesi için ekliyorum ceviri hatasından dolayı aynı oluyor dendi

Ekli dosyalar

• gamegami cevap.PNG
    gamegami cevap.PNG
    7.7 KB · Görüntüleme: 10
Geri