• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Burak Yoğun

Administrator
Kurucu
Server
TRSRO Knidos
gg_76f0a5f66ac8a898c8.png

Merhaba Srolobby Ailesi :)

Bugün sizlere 18 Ocak 2022 için planlan sunucu birleşimi (server merge) hakkında detaylı bilgi vereceğim!
Planlanan sunucu birleşimleri server popülasyonunu iyileştirmek için yapılacaktır.
Gerek duyulduğunda farklı sunucular içinde sunucu birleşimi planlanacaktır.

m4d13f4.png

Birleştirilecek Sunucular:

Aether + Rhea + Hephaestos: Philotes

Sunucu birleşimleri için hazırlanan rehber konumuza göz atabilirsiniz

Silkroad Online - Server Merge Rehberi!

bomboş bir merge kararı. rhea'da oynuyorum. 140 cap 1 ay önce geldi daha. 3-4 yıllık serverlarla birleşeceğiz. tüm harcanan zaman, para akla mantığa sığmayacak bir karar ile bir anda çöpe döndü. Rhea'da daha 132 lv olan bir çar yok. server ölü kalsaydı on kat iyi olurdu. hiç ihtimal vermiyorum ama rhea'yı mergeden çekerlerse ilk defa faydalı bir b*k yemiş olurlar. Rhea'da 3-5 çar dışında birleşilecek olan serverlarda tutunabilecek çar yok. popülasyonu arttırmanın aksine elde kalan bir avuç Rhea playerınıda bıraktırttılar, herkes çar/item satmanın peşinde. sözün özü kendine saygısı olan bir insanın oynayacağı oyun değil :D

bomboş bir merge kararı. rhea'da oynuyorum. 140 cap 1 ay önce geldi daha. 3-4 yıllık serverlarla birleşeceğiz. tüm harcanan zaman, para akla mantığa sığmayacak bir karar ile bir anda çöpe döndü. Rhea'da daha 132 lv olan bir çar yok. server ölü kalsaydı on kat iyi olurdu. hiç ihtimal vermiyorum ama rhea'yı mergeden çekerlerse ilk defa faydalı bir b*k yemiş olurlar. Rhea'da 3-5 çar dışında birleşilecek olan serverlarda tutunabilecek çar yok. popülasyonu arttırmanın aksine elde kalan bir avuç Rhea playerınıda bıraktırttılar, herkes çar/item satmanın peşinde. sözün özü kendine saygısı olan bir insanın oynayacağı oyun değil :D
Şuan iSRO oynamayı zaman kaybı olarak görüyorum bir ekibin ortamın yoksa.
Çünkü iSRO goldbotların silver vip yaptığı para ve ranka oynayan 100ü geçmeyecek oyuncunun attığı para ile dönüyor normal oyuncularını da çok umursamıyor.
Ekonomik fiyat olarak daha ucuz ve çok fazla tekil oyuncunun bulunduğu trsro varken isro daha çok kan kaybedecek gibi duruyor :)

Geri