• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Burak Yoğun

Administrator
Kurucu
Server
TRSRO Knidos
gg_fae8b60b4d50a9a799.png

Merhaba Srolobby Ailesi

Bugün sizlere 24 Şubat 2024 için planlan sunucu birleşimi (server merge) hakkında detaylı bilgi vereceğim
Planlanan sunucu birleşimleri server popülasyonunu iyileştirmek için yapılacaktır.
Gerek duyulduğunda farklı sunucular içinde sunucu birleşimi planlanacaktır.

79rcu4g.png

Birleştirilecek Sunucular

Xian & Palmyra & Thetis & Metis > Thanatos

Sunucu birleşimleri için hazırlanan rehber konumuza göz atabilirsiniz; Silkroad Online - Server Merge Rehberi!

Başka bir konuda görüşek üzere.​

Sadece Ch server olan Xian bile birleşiyor palymra kim köpek :D

hahaha korkmak mı kardeşim şunun oyun olduğunu unutmayın holiganlık yapmayın benim öyle sağlam çarım yok zaten zevkine oynadığım oyun ve sadece ch server diye isroya başlamıştım ki serverdaki herkes onun için başladı o yüzden red verildi yani yok korktu yok ağladı falan bu çocuk laflarını bırak lütfen

hahaha korkmak mı kardeşim şunun oyun olduğunu unutmayın holiganlık yapmayın benim öyle sağlam çarım yok zaten zevkine oynadığım oyun ve sadece ch server diye isroya başlamıştım ki serverdaki herkes onun için başladı o yüzden red verildi yani yok korktu yok ağladı falan bu çocuk laflarını bırak lütfen
Holiganlık yok bence sende korkan gruptasın belli ki :) Çocuk falan bu tarz şeylere gerek yok. İyi oyunlar :)

Geri