• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Burak Yoğun

Administrator
Kurucu
Server
TRSRO Knidos
d3ff9t2.png

Merhaba Srolobby Ailesi :)

Bugün sizlere oyun mediası içerine ufaktan yerleştirilmiş yakında gelmesi planlanan görevler ve skiller hakkında bilgiler vereceğim.

Gelelim Yeni Gelecek Skillere!

Çin ve Avrupa için yepyeni skiller tasarlamışlar fakat ne zaman gelir belirsiz!

Skillerin bir kısmı oyunda olabilir bir kısmı olmayabilir net bir bilgim yok fakat sizde fark edeceksiniz ki hiç görmediğiniz görsellere sahip skiller tasarlanmış!

Çin Skilleri

r6bgw6b.jpg

r7v9ps0.jpg

8tfrcpu.jpg

lw7qej7.jpg

d9ylch4.jpg

Avrupa Skilleri

ecl8esr.jpg

2xr1aff.jpg

4fuwafc.jpg

mdxr9u4.jpg

kveaxbf.jpg

dh4wba4.jpg

lgtjzia.jpg

7z7pd50.jpg

mt8tvc2.jpg

Gelelim Görevlere!

Öncelikle 3 alana outpost görev sistemi eklenecek!
Alexandria'da bulunan Job Templeyede yeni görevler eklenecek!
10 adet çin ve avrupa için rütbe görevleri eklenmiş var olanlarımı güncelleyecekler yoksa yeni leveller için mi tasarlanmış oyuna eklendiğinde göreceğiz.

Bunlar sırası ile

Taklamakan 16 görev

rsvi4yt.png

NPC ve Görev Diyalogları

c7i6j8k.png

Roc Mountain 28 görev

89sxmn6.png

NPC ve Görev Diyalogları

81wwtmy.png

Jangan Cave 57 görev

31h4trj.png

13fohn5.png

NPC ve Görev Diyalogları

ta61mgf.png

Job Temple 22 Hunter 22 Thief toplam 44 görev

nuwn85b.png

Görev Diyalogları

pn8e3g3.png

Çin ve Avrupa Rütbe Görevleri

1sn3hc1.png

Görev Diyalogları

r858sss.png

ij7ppfr.png

Bizi bekleyen yenilikler kısaca bunlar!

Bizi takip etmeye devam edin başka bir konuda görüşmek üzere :cool:

Yeni ırk bekliyoruz artık daha farklı şeyler radikal değişiklikler

Burak bu isro için mi ? Birde neye dayandırıyorsun ? Ben tam fotoğraflardan anlamadığım için soruyorum. Keşke gelse bu arada <3

Burak bu isro için mi ? Birde neye dayandırıyorsun ? Ben tam fotoğraflardan anlamadığım için soruyorum. Keşke gelse bu arada <3
Oyunun mediasında bulunuyor dayanağımız isro.
Oyunda var olan bir outpost görev sistemi var biliyorsun 3 bölgeye daha onu ekleyecekler job caveye görevler hazırlanmış yeni rütbe görevleride mevcut görevlerin açıklamaları npclerin diyaloglarına kadar hazırlanmış bekletiliyor.
Ek olarak gördüğün yeni skill görselleride yeni tasarlanan skillere ait belki bir kaç tanesini private serverlerde görmüş olabilir oyuncular o kadar bilemem fakat bir yenilik dalgası var bunuda sizlere duyurmak istedim 😁

Oyunun mediasında bulunuyor dayanağımız isro.
Oyunda var olan bir outpost görev sistemi var biliyorsun 3 bölgeye daha onu ekleyecekler job caveye görevler hazırlanmış yeni rütbe görevleride mevcut görevlerin açıklamaları npclerin diyaloglarına kadar hazırlanmış bekletiliyor.
Ek olarak gördüğün yeni skill görselleride yeni tasarlanan skillere ait belki bir kaç tanesini private serverlerde görmüş olabilir oyuncular o kadar bilemem fakat bir yenilik dalgası var bunuda sizlere duyurmak istedim 😁
Şimdi bizim palmyra whatsapp grubundada dönüyor bazen bu muhabbetler ama net bilgi hiç yok. Şu bir gerçek devamlı dataya bir şeyler ekliyorlar ama ortaya somut bir şey çıkmıyor. İnşallah olur ya cidden bazı hareketler olması lazım. 135 + cave falan olsun çok istiyorduk mesala. 2 parti anca var 135 en azından hareket olur teşvik ederler 135 olmaya. Neyse hayırlısı bakalım :D

Evet SroLobby'ye Kaydımıda Yaptım :D İsro'nun DB'sinde Oyunda Olmayan Bir Çok Yenilik Var ve Gün Geçtikçe DB ye Eklenmeye Devam Ediyor Açıkcası Şöyle Bi Fikir Yürüttüm Joymax Eğerki Oyunu Satmazsa Bu DB'ye Bir Sürü Yenilik Ekleyip 150 Cap Geldiğinde Hepsini Oyuna Ekleyecek Millet Yeni Townlar,Yeni DG'ler,Moblar ve Bir Çok Şeylere Şahit Olucak 150 Olmakta Kolay Olucak Gibi Bir Fikrim Var Ya'da :D Adamlar DB'Ye Ekliyor Ama Oyuna Eklemeyi Bilmiyor Olabilirler qwe

Geri