• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Glabal Chat'ın ddjsini birtürlü ayarlıyamadım inventry de görüntüsü normal sağ kılik yapınca yazı yazma iconu gözükmüyor beyaz karede kaldı nasıl bozuldu bilmem
yazı yazma yerinde sıkıntı yok Sadece global'in dünya resmi olan kısmı beyaz gözüküyor

Son düzenleme:
JSRO yu ingilizce yapmak için ne yapmak gerekli media pk açamıyorum şifre istiyor :D

aynı şifre ile music ve particles pk2 yi açıyor media pk2 yi açmıyor.
ilginçtir ki mediapk2yi ctrl tuşuna basarak kopyaladım kopyasını açıyor

bu arada trsroda action penceresinde gizli olan mob seçme (autoselect) tuşunu ortaya çıkarmak için indirdim. eskiden tuşa basma programlarıyla bot gibi kasardık onu yapmaya çalışıyorum bilen yardım ederse sevinirim

Son düzenleme:
bu arada trsroda action penceresinde gizli olan mob seçme (autoselect) tuşunu ortaya çıkarmak için indirdim. eskiden tuşa basma programlarıyla bot gibi kasardık onu yapmaya çalışıyorum bilen yardım ederse sevinirim
Oyunun eski sürümlerinde media.pk2 editlemekle ekleniyor fakat güncel sürümlerde auto select eklemek için sro_client.exede düzenleme yapmak gerekiyor.

@Burak Yoğun Merhaba, oyunun dil dosyalarına nasıl erişebiliriz. media.pk2 dosyasını açtığımdan içerisinde dil ile ilgili herhangi bir dosya bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz ? (TRSRO)

@Burak Yoğun Merhaba, oyunun dil dosyalarına nasıl erişebiliriz. media.pk2 dosyasını açtığımdan içerisinde dil ile ilgili herhangi bir dosya bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz ? (TRSRO)
TRSRO dosyalarında sadece türkçe dil bulunmakta türkçe dışında farklı bir dil yok uzun bir süre önce sildiler tam olarak ne yapacaksınız?

TRSRO dosyalarında sadece türkçe dil bulunmakta türkçe dışında farklı bir dil yok uzun bir süre önce sildiler tam olarak ne yapacaksınız?
Sizin hazırlamış olduğunuz ingilizce dil için media.pk2 dosyasını indirdim. Bazı yerlerde çevrilmemiş hala türkçe kalan alanlar var. Bu kısımların düzenlemeleri yapmayı düşünüyorum.

Sizin hazırlamış olduğunuz ingilizce dil için media.pk2 dosyasını indirdim. Bazı yerlerde çevrilmemiş hala türkçe kalan alanlar var. Bu kısımların düzenlemeleri yapmayı düşünüyorum.
Kullandığınız media.pk2 eski olabilir mi?
Oyun ilk çıktığı zaman bir media.pk2 yapmıştım sonra güncelleme ile bozulmuştu uzun süre öyle kaldı.
Daha sonra güncelleyip paylaşmıştım onu mu kullanıyorsunuz bana nereler türkçe görsellerseniz kontrol edip düzelteyim.

Oyunun eski sürümlerinde media.pk2 editlemekle ekleniyor fakat güncel sürümlerde auto select eklemek için sro_client.exede düzenleme yapmak gerekiyor.

Biraz geç yazdım ama hep aklımdaydı. Yapan olabilirse çok müteşekkir olurum çok işime yarayacak.

Geri