• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Balonları kullanıp daha sonra şehir döngüsü yaparak tekrar kasma alanına nasıl gidebilir ?

[inflate_balloons] komutu bulunamadı yazıyor plugini de açtım inceledim kendi haliyle hiç değişiklik yapmadan denedim olmadı bikaç komut değiştirdim yine olmadı

[inflate_balloons] komutu bulunamadı yazıyor plugini de açtım inceledim kendi haliyle hiç değişiklik yapmadan denedim olmadı bikaç komut değiştirdim yine olmadı
Eğer fellow veya grap pet açıksa üzerinde balon varsa bunu söylemez sorunsuz şekilde çalışıyor tavsiyem event npcsine çarı yakın bırakıp botu başlatmanız

Fellow veya grab peti açık değil üzerimde balon yok ve event npcsinin yanındayken deniyorum yani şöyle izah ediyim önce npcden balonları alma komutları var ya işte onun bıraktığı koordinatlardayken yani gayet yakını oluyor bu hatayı alıyorum acaba botun diğer ayarlarından bişeyi mi eksik yapyorum anlayamadım dün 1 saat uğraştım bişey olmadı

Fellow veya grab peti açık değil üzerimde balon yok ve event npcsinin yanındayken deniyorum yani şöyle izah ediyim önce npcden balonları alma komutları var ya işte onun bıraktığı koordinatlardayken yani gayet yakını oluyor bu hatayı alıyorum acaba botun diğer ayarlarından bişeyi mi eksik yapyorum anlayamadım dün 1 saat uğraştım bişey olmadı
Diyelim janganda yaptıracaksın eklentiyi indirip botun plugin kısmına attın botunda eklentiler kısmindan yenile diyerek eklentiyi bota tanımlattın carnival janganı indirdin text ismini jangan yapıp town klasörüne attın event sciptin tam ışınlanma yerinide jangan olarak ayarladın sonra şehirde döngüyü atla filan yapmadın event npcsi önüne gelip botu başlattın eğer bot kafasına göre npcden npcye geziyorsa town scriptini yapmamışsındır eğer daha farklı bir hata varsa botunun yapılandırmasını 1 kereliğe mahsus otomatik yapılandır çözülür.

Otomatik Görev: [Rubber Pieces Toplayın] Görev kabul edilmiş veya görev eşyası eksik
balonları alıyor ama patlatmıyor sebebi ne olabilir

eklentiyi kurdum herşeyi yapıyor ama balon patlatmıyor
bunun sebebi ne olabilir

[17:06:13] Otomatik Görev: Etkinlik görevinin ödülü alındı

[17:06:17] Otomatik Görev: [Rubber Pieces Toplayın] Görev kabul edilmiş veya görev eşyası eksik
bunu söylüyor

eklentiyi kurdum herşeyi yapıyor ama balon patlatmıyor
bunun sebebi ne olabilir

[17:06:13] Otomatik Görev: Etkinlik görevinin ödülü alındı

[17:06:17] Otomatik Görev: [Rubber Pieces Toplayın] Görev kabul edilmiş veya görev eşyası eksik
bunu söylüyor
Petin açıksa balon açamaz bot etkinlik npcsinin yakınına getir botunu öyle başlatıp dene.

Bu çıkan scrolları nasıl anında yere bıraktırabilirim? Şehirden çıkana kadar yere bırakmıyor.

Geri