• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Belli olmuyor hocam toguide sıkıntı yaşıyorum. Acaba atack range ile mi alakalı oluyor? Anlamadım çünkü phbot normalde kasarken de bow charlar daha uzaktaki mobları seçebilirken nukerler veya melee karakterler es geçebiliyor range uzak diye. Böyle bi durum şayet varsa nasıl çözeriz. Ya da başka bir durum var. Mob bırakıyor 3 kez denedim ben herseferinde bıraktı.(Nuker ile deniyorum)

edit: Genelde ilk uniqe gelmeden sıkıntı yaşanıyor fakat elle geçip tekrar bota saldığımda diğer odalarda da sıkıntılar yaşandı.

Bu togui mapi beni bitirdi ya 🤓

iyi günler
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
scriptinde bi sıkıntı var galiba bazı yerlerde mobların yanından geçiyor ama atak yapmıyor

Bu nie yaratık sayısını goruyor noktada yaklasık 1 dk bekleyıp atak yapıor ?

gg_dc2025f983621824c8.png

Merhaba Srolobby Ailesi ;)

Bugün sizlere phbota otomatik nasıl forgotten world yaptırabilirsiniz bunu anlatacağım :cool:

Öncelikle ''
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
'' indiriyoruz.

Ardından botumuzun ''Plugins'' isimli klasörüne atıyoruz.

ss4J2R.png

Daha sonra botun sol menüsünde ''Eklentiler'' kısmına gidiyoruz ardından ''Yeniden yükle'' yazıp yüklediğimiz pluginin aktif olmasını sağlıyoruz. :)

wNtLts.png

Eklentilere güncelleme geldiği zaman ''xPluginUpdater'' sekmesine gelip ''Check Updates'' butonuna tıklıyoruz.
Diyelim Dungeon plugini 1.4.5 oldu bunu fark ettik.
Plugini seçip ''Update Plugin'' diyoruz ve çalışan forgotten worldümüz sorunsuz devam ediyor :)

ilRfNg.png

Sizin yapmanız gereken tek şey hangi seviyedeki fgw'ye gidecekseniz onun taşını bulup açmanız ve çarı içeri girdirmeniz.

Ardından aşağıda bulunan scriptin hangisi gerekli ise tanımlatıp botu başlatmak ;)

Togui Village

ITTgjL.png

İndirmek İçin:

Flame Mountain

BIkHkF.png

İndirmek İçin:

Shipwreck 91-100

zGKOVy.png

İndirmek için:

Shipwreck 101-110

nhLK3f.png

İndirmek İçin:

Scriptleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz scriptler ile ilgili bir sorun yaşadığınızda mutlaka konuya yazın ;)

Başka bir konuda görüşmek üzere :cool:
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

hocam çok saol fakat lag algılandı diyip botu kapatıyor neden olayı yapar managerdan giriyorum fark edermi?

Burak pirivatede Oynuyorum. 1-2 yıldıza giriyorum ama benim bot 2 adım atıyor duruyor 2 adım atıyor duruyor. 1 gemiden diğerrine gecene kadar iöerde cay dolurup geliyorum daha hala yolda bot. Nerde Hata yapmış Ola bilirim. 3 tane resim ekledim bir bakarmısın şunlara1.png

Ekli dosyalar

• 2.png
    2.png
    40 KB · Görüntüleme: 32
  • 3.png
    3.png
    46.4 KB · Görüntüleme: 33
selam AttackArea,100 yapmama rağmen arkada mob kalıyor. Buna çözümünüz var mı? *Flame Mountain de

Syg..

Her ne yaptıysam atack yapmıyor bot cave de bekliyor öylece . Sanırım trsro flame dağında problem var .

Geri