• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

gg_dc2025f983621824c8.png

Merhaba Srolobby Ailesi ;)

Bugün sizlere phbota otomatik nasıl forgotten world yaptırabilirsiniz bunu anlatacağım :cool:

Öncelikle ''
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
'' indiriyoruz.

Ardından botumuzun ''Plugins'' isimli klasörüne atıyoruz.

ss4J2R.png

Daha sonra botun sol menüsünde ''Eklentiler'' kısmına gidiyoruz ardından ''Yeniden yükle'' yazıp yüklediğimiz pluginin aktif olmasını sağlıyoruz. :)

wNtLts.png

Eklentilere güncelleme geldiği zaman ''xPluginUpdater'' sekmesine gelip ''Check Updates'' butonuna tıklıyoruz.
Diyelim Dungeon plugini 1.4.5 oldu bunu fark ettik.
Plugini seçip ''Update Plugin'' diyoruz ve çalışan forgotten worldümüz sorunsuz devam ediyor :)

ilRfNg.png

Sizin yapmanız gereken tek şey hangi seviyedeki fgw'ye gidecekseniz onun taşını bulup açmanız ve çarı içeri girdirmeniz.

Ardından aşağıda bulunan scriptin hangisi gerekli ise tanımlatıp botu başlatmak ;)

Togui Village

ITTgjL.png

İndirmek İçin:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Flame Mountain

BIkHkF.png

İndirmek İçin:

Shipwreck 91-100

zGKOVy.png

İndirmek için:

Shipwreck 101-110

nhLK3f.png

İndirmek İçin:

Scriptleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz scriptler ile ilgili bir sorun yaşadığınızda mutlaka konuya yazın ;)

Başka bir konuda görüşmek üzere :cool:
s.a dostum atack yapacağı zaman çok bekliyoru ve sonra atack yapıyor normalde kasılma slotunu gidincede bekliyor sonra atack yapıyor neden?

bot çok iyi ama sorun yaşıyorum ama bazı moblar kalıyor nedendir acaba
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

scripte sorun yasıyorum 81-90 dungeon haritasında giderken moblar kalıyor neden alan 300e çektim gene kalıyor

Son düzenleme:
ayrintili video seklinde paylasırmısınız beceremedım :S plugın dosyaları geldı eklentı kısmına ama bot baslamıyor

ayrintili video seklinde paylasırmısınız beceremedım :S plugın dosyaları geldı eklentı kısmına ama bot baslamıyor

suan fgw yi donuyor ama duraksıyor arada normalmidir ? bırde bazen moblara atack yapamdan trasıt gecıyor mobları

Son düzenleme:
bot çok iyi ama sorun yaşıyorum ama bazı moblar kalıyor nedendir acaba

scripte sorun yasıyorum 81-90 dungeon haritasında giderken moblar kalıyor neden alan 300e çektim gene kalıyor
Aynı sorun bendede var çözümünü buldunuz mu acaba ?

SELAMIN aleyküm tr sro da denedım fakat olmadı bi cozumu varmı acaba

bu sc çok bekleme yapıyor ve kesmeden mob bırakıyor içeride kapıda kalıyor olmuyor

Öncelikler emeği geçen herkesin eline sağlık. Denedim fakat bazı koridorlarda mobları geçip gidiyor arkada kalıyor. Odalarda da aynı şekilde kenarlara gitmiş moblar kalıyor ve uniqleri de görmüyor. Bunlarla ilgili ne yapılabilir ?

Son düzenleme:
[21:16:14] Plugin: Starting to kill (2) mobs at this area. Radius: 18.0

[21:16:16] Script: Setting training area 17686, 5928

[21:16:16] Script: Walking to 17806, 6552

[21:16:17] Bot stopped. Botting time [0 minutes]

[21:16:17] Bot started

[21:16:17] Plugin: Starting to kill (2) mobs at this area. Radius: 18.0

[21:16:19] Script: Setting training area 17686, 5928

[21:16:19] Script: Walking to 17806, 6552

[21:16:20] Bot stopped. Botting time [0 minutes]

[21:16:20] Bot started

[21:16:20] Plugin: Starting to kill (2) mobs at this area. Radius: 18.0

[21:16:22] Script: Setting training area 17686, 5928

[21:16:22] Script: Walking to 17806, 6552

[21:16:23] Bot stopped. Botting time [0 minutes]

[21:16:23] Bot started

[21:16:23] Plugin: Starting to kill (2) mobs at this area. Radius: 18.0

My brother, when the character goes to the training place, this problem appears, what is the reason and he does not kill the mob

My brother, when the character goes to the training place, this problem appears, what is the reason and he does not kill the mob
I will prepare an updated script shortly. It works without any problems while I am using it, I couldn't figure out how you have these problems :D

Öncelikler emeği geçen herkesin eline sağlık. Denedim fakat bazı koridorlarda mobları geçip gidiyor arkada kalıyor. Odalarda da aynı şekilde kenarlara gitmiş moblar kalıyor ve uniqleri de görmüyor. Bunlarla ilgili ne yapılabilir ?
Scriptteki range kısımlarını kendinize göre düzenlemeyi deneyin sorunsuz çalışan bir scripte sahip ben hiç bir sorun yaşamıyorum sizde niye problemler çıkıyor çözemedim :D

Emeğiniz gerçekten takdire şayan. Ancak bendede geride bırakılan moblar oldu bu yüzden ilerleyemedim malesef :)

gg_dc2025f983621824c8.png

Merhaba Srolobby Ailesi ;)

Bugün sizlere phbota otomatik nasıl forgotten world yaptırabilirsiniz bunu anlatacağım :cool:

Öncelikle ''
'' indiriyoruz.

Ardından botumuzun ''Plugins'' isimli klasörüne atıyoruz.

ss4J2R.png

Daha sonra botun sol menüsünde ''Eklentiler'' kısmına gidiyoruz ardından ''Yeniden yükle'' yazıp yüklediğimiz pluginin aktif olmasını sağlıyoruz. :)

wNtLts.png

Eklentilere güncelleme geldiği zaman ''xPluginUpdater'' sekmesine gelip ''Check Updates'' butonuna tıklıyoruz.
Diyelim Dungeon plugini 1.4.5 oldu bunu fark ettik.
Plugini seçip ''Update Plugin'' diyoruz ve çalışan forgotten worldümüz sorunsuz devam ediyor :)

ilRfNg.png

Sizin yapmanız gereken tek şey hangi seviyedeki fgw'ye gidecekseniz onun taşını bulup açmanız ve çarı içeri girdirmeniz.

Ardından aşağıda bulunan scriptin hangisi gerekli ise tanımlatıp botu başlatmak ;)

Togui Village

ITTgjL.png

İndirmek İçin:

Flame Mountain

BIkHkF.png

İndirmek İçin:

Shipwreck 91-100

zGKOVy.png

İndirmek için:

Shipwreck 101-110

nhLK3f.png

İndirmek İçin:

Scriptleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz scriptler ile ilgili bir sorun yaşadığınızda mutlaka konuya yazın ;)

Başka bir konuda görüşmek üzere :cool:
1629961009460.png
böyle bir hata alıyorum yardımcı olurmusunuz lütfen

Ekli dosyayı görüntüle 2760
böyle bir hata alıyorum yardımcı olurmusunuz lütfen
Eklentiyi doğru yere atıyormusunuz?
Hata veren eklenti autodungeouna güncelleme geldiğinde bulmasıni sağlıyor.
Ek olarak şurdakinide indirip plugins klasörüne atın sonra eklentilerden yenileyin

Eklentiyi doğru yere atıyormusunuz?
Hata veren eklenti autodungeouna güncelleme geldiğinde bulmasıni sağlıyor.
Ek olarak şurdakinide indirip plugins klasörüne atın sonra eklentilerden yenileyin

1629966253249.png
MALESEF AYNI

Elinize sağlık ama direk mobların içine dalıyor onu ayarlama imkanım varmı acaba

Geri