• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

ikinci unıq giderken heronların orayı gecınce merdıven bıtıgı yerde koşeyi dönerken takılıyor
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

painte çizdım sıyahla çember içine aldım

orayi düz çizgi sekılde geçmişssin birazdaha ayrıntılı küçük adamlarla gecersen takılma olmaz bence

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    952.9 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
ikinci unıq giderken heronların orayı gecınce merdıven bıtıgı yerde koşeyi dönerken takılıyor
painte çizdım sıyahla çember içine aldım
orayi düz çizgi sekılde geçmişssin birazdaha ayrıntılı küçük adamlarla gecersen takılma olmaz bence

Şuan bir video hazırlıyorum bittiğinde bununla ilgileneceğim.
Eğer bir hata varsa scriptten kaynaklı en kısa sürede güncellerim.

sürekli restart atmasını sebebi paylaşayım size teleport,forbidden plain,Kings trSRO Harita türkçe oldugu için ışınlamıyor şehre atıor. mezarda girmiyor burak bey size zahmet bunu bi düzenleseydiniz.

sürekli restart atmasını sebebi paylaşayım size teleport,forbidden plain,Kings trSRO Harita türkçe oldugu için ışınlamıyor şehre atıor. mezarda girmiyor burak bey size zahmet bunu bi düzenleseydiniz.
Ben ingilizceye göre ayarladım eğer türkçede hata alıyorsanız oradaki teleport metinini kendinize göre düzenleyin.

3 yıldız sc de ilk teleportta ışınlanma sorunu yasıyorum

Ne gibi bir sorum oluyor?
Işınlanmiyor şehre dönüyor teleport ışınlanma sorunu yazıyor botta şehre dönüyor diyor şehre dönüyor 8 defa aynı şey oldu
Holy watter dan içeride de girmiyor şehre gidiyor gene aynı şekilde ışınlanma sorunu

Işınlanmiyor şehre dönüyor teleport ışınlanma sorunu yazıyor botta şehre dönüyor diyor şehre dönüyor 8 defa aynı şey oldu
Holy watter dan içeride de girmiyor şehre gidiyor gene aynı şekilde ışınlanma sorunu
Bunu trsrodamı deniyorsun?
Eğer trsroda deniyorsan ve media.pk2 türkçe ise ışınlanma komutlarındaki yerleri kendine göre düzenlemen lazım.

Bunu trsrodamı deniyorsun?
Eğer trsroda deniyorsan ve media.pk2 türkçe ise ışınlanma komutlarındaki yerleri kendine göre düzenlemen lazım.
ewet trsroda deniyorum o dedıgını nasıl yapacagım pekı

trsro içi ayarlanmı hali

Ekli dosyalar

• holy water 3. kat.txt
    6.5 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:
ewet trsroda deniyorum o dedıgını nasıl yapacagım pekı
trsro içi ayarlanmı hali
Örnek verecek olursak
teleport,teleport ismi,teleport alanı,

Ben scripti genel silkroad sürümü için hazırladığımdan kullanacağınız oyun sürümüne göre kendiniz düzenlemeniz gerekiyor.

Diğer uniqueye yürümüyor. aynı yerde slotta canavar kesmeye devam ediyor. sadece uniqueleri kes seçeneğini mi işaretlemek gerekiyor?

Geri