• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

@Burak Yoğun hocam selamlar,

Script için ellerine sağlık, saat gibi çalışıyor.

Ancak şöyle bir sorun oluşuyor, scripti kasılma alanına okuttuğu koşulda kervan bitince kasılma alanına geri gitmiyor, scriptteki en son koordinatı kasılma alanı olarak algılayıp orada takılıyor. Koşul ayarlamaya çalıştım fakat olmadı. Bir çözüm önerin var mıdır?
Selamlar bunun için profil oluşturabilirsin kervan biter x profilden diğerine geçiş yaptırabilirsin

Bende de " [20:18:15] [Target Trade Vehicle] Pet sonlandır " hatası var bütün ayarlar dediği gibi. Sayıya ulaşınca return atıyor job giyiyor kervanı başlatıyor ve harekete geçiyor, teleporta gelince kervanı sonlandırıyor. Server İsro dosyası kullanılan private server.

Jangan thief scriptinde takılmaya sebep olan hata giderildi.
Ayrıca scriptte bulunan ışınlanmalardaki bekleme süresi kaldırıldı.

İndirmek İçin:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

le3n7kf.png

Jangan hunter scriptindeki jangan - west ferry arasındaki yol değiştirildi.
Ayrıca scriptte bulunan ışınlanmalardaki bekleme süresi kaldırıldı.

İndirmek İçin:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

tj8if7p.png

sevgili kardeşim öncelıkle yaptıgın ınsanlıga buyuk bır hayır :) ellerıne saglık , ancak bır kac nokta var ısınlanma yerlerınde petten ınıyor mallar dusuyor bunun çözümünü anlatayım , ışınlanma npc sının ısımlerını turkce yazdıgın ıcın bot tanımıyor ve ınıyor, ısınlanma yerıne gelınce botu durdurup bot ayarından kasılma alanı yenı olustur dıyerk kayıta basınca orada ısınlanma var ona basarak en yakın yerı sectıgınıde onunuzdekı ısınlanma npc sı gelıyor ıngılızce olarak onu kopyalıyorsunuz ve sprıtın ıcındekı ıle degıstırıyorsunuz kaydet dıyorsunuz hepsı bu kadar sorunsuz devam edıyor dongu herkese ıyı oyunlar dılerım

sevgili kardeşim öncelıkle yaptıgın ınsanlıga buyuk bır hayır :) ellerıne saglık , ancak bır kac nokta var ısınlanma yerlerınde petten ınıyor mallar dusuyor bunun çözümünü anlatayım , ışınlanma npc sının ısımlerını turkce yazdıgın ıcın bot tanımıyor ve ınıyor, ısınlanma yerıne gelınce botu durdurup bot ayarından kasılma alanı yenı olustur dıyerk kayıta basınca orada ısınlanma var ona basarak en yakın yerı sectıgınıde onunuzdekı ısınlanma npc sı gelıyor ıngılızce olarak onu kopyalıyorsunuz ve sprıtın ıcındekı ıle degıstırıyorsunuz kaydet dıyorsunuz hepsı bu kadar sorunsuz devam edıyor dongu herkese ıyı oyunlar dılerım
Ben zaten konuda özellikle ingilizce ışınlanma komutlarını ayarladım ki dileyen dilediği şekilde kullansın diye yorumun için teşekkürler :)

KARDEŞİM SELAMLAR ÖNCELİKLE ELİNE SAĞLI AMA SCRİPT OLMUYOR CONST HOTAN THİEF MALE OLAN KOMUT DOSYASI SIKINTI DİYOR

Ancak şöyle bir sorun oluşuyor, scripti kasılma alanına okuttuğu koşulda kervan bitince kasılma alanına geri gitmiyor, scriptteki en son koordinatı kasılma alanı olarak algılayıp orada takılıyor. Koşul ayarlamaya çalıştım fakat olmadı. Bir çözüm önerin var mıdır?
Aynı sorun bendede var kervanı çekiyor ama gelip şehirde kalıyor

aynı sorun bendede var hocam çözebildiniz mi
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

Şehirden sonrası için ayarlamak size kalmış şehirden sonra joblu mu jobsuz mu kasarsınız ne yaparsınız bilemem :)
hocam şehirde koşul ayarladım ama kasma alanını değiştirmiyor değiştirse bil komut bulunamadı diyerek bot şehirde bekliyor

hocam şehirde koşul ayarladım ama kasma alanını değiştirmiyor değiştirse bil komut bulunamadı diyerek bot şehirde bekliyor
Bunun için 2 profil oluşturmanız daha iyi olur ben sadece hazır scripti paylaştım şehre döndükten sonra karakterin yapmak istediği şeyi sizin ayarlamanız gerekiyor :)

öncelikle merhabalar umarım burada aktif olarak hala kullanıyorsunuzdur koşulları adım adım harfiyen yaptım fakat kasılma alanında job envanterini dolu görmediği için return çekmiyor, koşulu değiştirmiyor bunu nasıl ayarlayabilirim? umarım aktif olarak devam ediyorsunuzdur

öncelikle merhabalar umarım burada aktif olarak hala kullanıyorsunuzdur koşulları adım adım harfiyen yaptım fakat kasılma alanında job envanterini dolu görmediği için return çekmiyor, koşulu değiştirmiyor bunu nasıl ayarlayabilirim? umarım aktif olarak devam ediyorsunuzdur
Koşullarından bir görsel atabilir misin?

hazırladığınız rehber bana örnek oldu. teşekkür ederim. Konunu güncelini kednsim hazırladım arkadaşlar. daha kolay ve kullanışlı. en güncel hali ile.
Buradan ulaşabirsiniz.

Geri