• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Burak Yoğun

Administrator
Kurucu
Server
TRSRO Knidos
gg_6d21260af8f34d3d39.png

Merhaba Srolobby Ailesi

Bugün sizlere phbotun testing sürümü olan v27.6.6'yı paylaşacağım.

phBot Testing v27.6.6: ''
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
"

1lz6ju9.png

Ayrıca testing sürümünde yapılan iyileştirmelere ve yeniliklere buradan da bakabilirsiniz:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Başka bir konuda görüşmek üzere.​

Phbotu nasıl kullanabilirim indirmem için ne yapmalıyım

Tamamen gereksiz soru sormuşum Google da phbot yazınca siteyi ziyaret ettim deneme sürüm saatini cumartesi gece yada cuma gecenden yapsanız süper olur botu takip etmiş oluruz hafta içi iş olduğu için sıkıntılı gibi duruyor

Tamamen gereksiz soru sormuşum Google da phbot yazınca siteyi ziyaret ettim deneme sürüm saatini cumartesi gece yada cuma gecenden yapsanız süper olur botu takip etmiş oluruz hafta içi iş olduğu için sıkıntılı gibi duruyor
Bilgi için teşekkürler biz genelde direk süre aldığımız için deneme sürümü kullanan insanlara faydası olur.

Giriş yapmaya çalıştığımda "bot süreniz yok" mesajı alıyorum botu ücretsiz kullanmak mümkün mü?

acil yardım gerekli v27.4.0 phbot sürümde hata var phbot ryana da mesaj attık dönüş olmadı trsroda boi fgw felan dönemiyoruz dc yiyor ekran donup kalıyor güncelleme yapmayan arkadaşlarda problem yok 27.3.9 olanı tekrar yükleyebilrmiyiz yeni güncelleme gelene kadar

acil yardım gerekli v27.4.0 phbot sürümde hata var phbot ryana da mesaj attık dönüş olmadı trsroda boi fgw felan dönemiyoruz dc yiyor ekran donup kalıyor güncelleme yapmayan arkadaşlarda problem yok 27.3.9 olanı tekrar yükleyebilrmiyiz yeni güncelleme gelene kadar
Buradan indirebilirsin;

Yönetici'de aşağıdaki modu kullanırken grup sahibini takip eden tüm hesapların bağlantısının kesilmesiyle ilgili bir sorun yaşıyorum. Lütfen düzeltmeme yardım edin

Geri