• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Bu hatayı görev yöneticisinde açıkken tekrar açmaya çalıştığın zaman yapar.
Görev yöneticisini açıp açık olan tüm sro_client.exeleri bulup kapat

4x3t3bb.png

Ardından launcheri açıp start de xigncodenin dolmasını ve launcheri kendinin kapatmasını bekle oyun açılınca launcherden tekrar start diyerek ikinci clienti aç.

Bu hatayı görev yöneticisinde açıkken tekrar açmaya çalıştığın zaman yapar.
Görev yöneticisini açıp açık olan tüm sro_client.exeleri bulup kapat

4x3t3bb.png

Ardından launcheri açıp start de xigncodenin dolmasını ve launcheri kendinin kapatmasını bekle oyun açılınca launcherden tekrar start diyerek ikinci clienti aç.
nasıl yapıcamı bılmıyorum .c

Merhaba v1.7 verisyonunda problem var kotrollerini sağlarmısınız.

dosyayı indirdim fakat bozuk çalıştırılamıyor uyarısı alıyorum ayrıca trojen virüsü uyarısı alıyorum.

rar şifresi: Srolobby yazıyorum yanlış diyor şifresiz rar yok mu?

selamlar 02,10,2023 itibariyle girişte engel cıkartmaya basladı bılgınız olsun.

Bu hata ip adresin ile ilgili dostum eğer 2 çardan fazla açtın 3.cüyü açmaya çalışıyorsan bu hatayı alırsın
Benim paylaştığım bu multi client launcherdeki client açma limitini kaldırmaya yarar.
Oyunun resmi limitini aşmak için başka şeylere ihtiyacın var.
Fakat resmi limiti aşmanı tavsiye etmem :)

biliyorum normalde 2 car acabılıyordum zaten 3. de bu hata oluyordu ama sımdı 2. carı acarkende bu hatayı verdı herhangıbır ayararla oynamada yapmadım ama yınede wifi ayarlarına bır bakıp ac kapada yapıp duzelecekmi size bildiricem.

biliyorum normalde 2 car acabılıyordum zaten 3. de bu hata oluyordu ama sımdı 2. carı acarkende bu hatayı verdı herhangıbır ayararla oynamada yapmadım ama yınede wifi ayarlarına bır bakıp ac kapada yapıp duzelecekmi size bildiricem.
Fazla denediğin için otomatik olarak limit dolar modem resetlersen düzelir.
3 ve üzerini açamazsın hata vermesi normaldir. Mesela şuan oyunun ip limiti 2 yarın bir gün bunu 5 veya 6 yaptıklarını düşünelim o zaman rahatça bu multi client ile izin verilen kadar bota ihtiyaç duymadan açabilirsin.
Bu sadece izin verilen limit kadar açmanı sağlar.

Geri